Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a fidesz...

Miért van az, hogy a fidesz kritikusokat elvitték facebook poszt alapján a zsernyákok álhír terjesztés miatt, miközben az ilyen Dr. görény félék meg már vírustagadó tüntetést is rendezhetnek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 10. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Be kéne küldeni a csávót a korona intenzívre maszk nélkül.
2020. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kérdezd meg Pintér Sándort, miért részrehajló a rendőrség
2020. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan azért, amiért ma a főexcellenciás legfőbb ügyész egy mondattal lerendezte petike yachtozását és nem is nyomoznak. Azért.
2020. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem miért nem vittek még el? Több helyre is beírtam, hogy a fidesz legalább olyan rossz dolog, mint a mostani ellenzékünk.
2020. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

#4

Mert példát statuálni nem egy 27. senkivel kell (no offense) hanem egy minimum lokálisan ismert emberrel.

2020. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, tarts ki! Már úton van a doktor úr!
2020. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Mert bíróságra juttatnák a dolgot és ott nagyon elázna a halálosvírusjárvány narratíva.

Elsőre kérnék felmutatni a világon bárhonnan származóan a vírus izolálásának a dokumentációját (ezt amúgy konkrétan többször kérték). A vád csak pislogna.

Másodszorra kérnék a járvány kritériumát igazoló esetszámok (15.000 megbetegedés/hét) bizonyítását. A vád csak pislogna és beismernék, hogy hát lényegében igen nincs is járvány ha úgy vesszük.

Harmadszorra ráhúznák a vizes lepedőt a RT-PCR tesztekre ami azzal kezdődne, hogy maga Kary Mullis a PCR eljárás feltalálója alkalmatlannak minősítette a találmányát a vírustesztelésre...

Na ráadásul ezeket a kis részéleteket mind megírnák itt ott a zugmédiákban és csak még több ember szeme nyílna fel. Kinek hiányzik ez? :D

2020. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%

Tele pofával gyalázhatja és fenyegetheti bárki a kormány tagjait, arcal és névvel következmények nélkül a Facebookon, Magyarországon.

Nap mint nap ezt tapasztalom évek óta.


Kérdező vagy nem ebben az országban és, vagy elmebeteg.


6os voltam. Mehet a piros kéz DKs szektások.

2020. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Hihetetlen a valóság tagadásotok.

Nagyon vigyázzatok, a valóság nehogy összezavarjon!!!


EBBEN AZ ORSZÁGBAN BÁRKIT ELVISZNEK A VÉLEMÉNYE MIATT?????


Neveket tudok mondani, akik családostúl kiirtással fenyegettek konkrét fideszes politikusokat következmények nélkül.


6os vagyok.


Nekem megtiszteltetés a piros kéz!!!


Miért nem keres fel szakembert a kéredező és hozzá hasonló DKs elmebetegek????

2020. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Mert példát statuálni nem egy 27. senkivel kell (no offense) hanem egy minimum lokálisan ismert emberrel."


Ezt a Gödényt vagy kit a kutya sem ismerte. Senki sem tudta előtte, hogy ő ki a fene. Minek vitték el?

2020. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!