Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon az ellenzéki politikusok...

Vajon az ellenzéki politikusok hogy bírják elviselni Gyurcsány tenyérbemászó és dramatizáló stílusát, a levakarhatatlanságát, a nárcisztikus, cinikus ripacskodását, valamint a feltűnési viszketegségét?

Figyelt kérdés
Nem irigylem őket, amiért ezt az őrültet el kell viselniük minden nap.
2020. szept. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Az ő bajuk,nem az enyém.
2020. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Hallhattad korábban: sok-sok pia kell hozzá. Az egyiknek azt hiszem unicum talán.
2020. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát... Én láttam tavaly október 13-án Karigeri képét, amikor Gyurcsány hirtelen gondolt egyet és feltántorgott a színpadra. Az a mimika mindent elárult... :)
2020. szept. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem mintha bírnám őt, de Orbán mivel jobb? Ő meg teliszájjal fújja a hülyeségeit: Soros, rezsicsökkentés, sorosmigránsok, brüsszel,stb. Szerintem már rém unalmas ez a kispolgárias stílus amit ő képvisel, meg ahogy hülyének nézi az embereket. Amolyan saskakbaré színvonal.
2020. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagyok politikus, de ellenzéki vagyok: Nagyon várom, hogy Gyurcsány eltűnjön a politikai életből, mert ő már elbukott és milliószor lejáratta magát. Csak bohóckodik.
2020. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezem, mit tennél,ha volna egy munkád, amit szeretsz, volna egy pár ellenséged és barátod a kollégáid között, volna egy 10 személyes szoba, és volna egy főnök, aki téged tizedmagaddal berak e szobába. Szemben veled a fő ellenséged. Nem lesz könnyű,mad meglátod. Hogy érdekesebb legyen, a főnök olyan munkát ad, amihez 10 ember kell, de ha elkészül és jó, mindenkit kitüntetnek. Meg két hét egy általad választott helyen all inclusive.


A politika egy ilyen műfaj. Örülünk, ha a közvetlen munkatársainkat mi választhatjuk, nem az élet osztja be.

2020. szept. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy az ”én DK párt tag vagyok„?
2020. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Úgy viselik el Gyurcsányt, hogy szükség van rá. Nem szabad így hozzáállni a dolgokhoz, hogy "Gyurcsány mit keres még mindig ott". Inkább örülni kellene annak, hogy Gyurcsány még politizál és küzd Orbán ellen. Gyurcsány nem volt tökéletes ember, de a kormányzása alatt nem volt ez a korrupció, szegénység és diktatúra mint ma. Szóval én látok semmi rosszat abban, hogy ő még mindig az ellenzék tagja.
2020. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon helyes hogy politizál és az orbán banda fejére olvassa az aljasságaikat, kellenek az ellenzéki emberek akik felfedik a korrupciót a közpénz lopást és a többi sunyiságot, Hadházy is jólteszi hogy kiáll és elmondja hogy hol és mennyi közpénzt loptak el a fideszes oligarhák.
2020. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
És te a cinikus, skizofrén, tolvaj, megalomániás kétszínű dagadt törpét ?
2020. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!