Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kormányváltásnál átállnak...

Egy kormányváltásnál átállnak a közigazgatás fejesei vagy ellenállnak majd?

Figyelt kérdés

Hallani ellenzéki oldalon, hogy nem fog tudni 2022-től kormányozni az ellenzék, mert mindenhol a NER emberei vannak, akik nem fogják végrehajtani az intézkedéseket. Mint 90-ben Antal idején.


Viszont, ha jobban végig gondolod miért is ne állnának át simán ? Mint a HirTV-ben is oda vissza váltják az oldalak egymást és mindenki ugyanaz. Vagy az index is most fideszes és közbe ugyanazok szerkeztik.


Szerintem ez úgy játszódna le, hogy odamenne Gyurcsány vagy né és azt mondaná, hogy Uram! Kormányváltás történt. Ezentúl mi fogunk lopni. Így szavazta meg a nép. Felszólítom hajtsa végre a többség akaratát és akkor lehet kap borravalót. Ilyenkor az ember elgondolkodik és simán a pénz felé fordul, hisz a pénz beszél a kutya meg ugat



2020. szept. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

"Mint a HirTV-ben is oda vissza váltják az oldalak egymást és mindenki ugyanaz. Vagy az index is most fideszes és közbe ugyanazok szerkeztik."


A hírTV-ből első körben 2018. augusztus 1-én küldték el az erősen ellenzéki munkatársakat, majd 2019. április 1-én az összes olyan munkatársat, aki 2015. február 5-e 2019. július 31-e között a csatorna munkatársa volt, legyen az akár technikus, sminkes, vágó stb. azóta az Echo TV hírTV név alatt működik tovább.


Az Indexből augusztus 31-vel tulajdonképpen néhány hosszabb felmondási idővel rendelkező vezető újságírón kívül a teljes stáb lecserélődött, ha ránézel az impresszumra.


Tehát a médiás példák, nem jó példák.

2020. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ellenállnak
2020. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy te médiából hozol rossz példákat, mivel nem igazak, viszont a kérdésedben közigazgatás fejeseiről beszélsz, kikre gondolsz? Államtitkárok, miniszterek cserélődni fognak, mivel az új kormánynevezi ki őket, piaci szereplőket, mint bankvezetőket nem tudnak leváltani.


Akikről szó van és nem lehet leváltani, azok pl. a bírók, ügyészek, olyen pl. Polt Péter.

2020. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!