Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolákat bezáratja a...

Az iskolákat bezáratja a kormány végleg?

Figyelt kérdés

Tegnap azt mondta Orbán Viktor, hogy amíg nem emelkednek a halálesetek száma, addig nem zárják be az iskolákat. Valójában viszont a halálesetek a 3-4 hét utáni tartós fertőzések után jönnek autómatikusan. Ez minden országban így van. Itt is csak azért nem volt mortalitás, mert alaig volt fertőzött az 1.hullámban. Tehát Orbán gyakorlatilag ezzel, azt mondta hogy bezárjuk az iskolákat egy hónapon belül?


Ha most bezárjuk világos, hogy nem nyithatjuk ki áprilisig. Most jön az influenza szezon, amikor mindenki náthás lesz. Minden köhincselésre, náthás tnetre, kis lázra azt fogják hinni hogy koronavírus. Mindenkinek van valami tünete télen. Nem fogják kinyitni februárban sem. Legkorábban tavasszal nyitható ki, de ennek van értelme arra a két hónapra?


Hosszú távon sincsen értelme fenntartani az iskolákat, mert a koronavírus már mindig itt lesz és újabb hullámok jönnek már örökre. A tudósok szerint ez is olyanná válik, mint az influenza, már beépült közénk. Mindne évben az influenzával párhuzamosan koronavírus is lesz. Így pedig mindent a Home Offiszra kell átszervezni. Vendéglátásnak, szolgálatásoknak sics így sok értelme.



2020. szept. 13. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Isklák nélküli élet lesz
Csak pár hónapra zárják be az iskolákat
Nem zárnak be semmit
Nem érdekel a koronavírus
67 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy kérdező?
2020. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogják az iskolákat bezáratni, mert a szülők nagy része fr*szt kap a gondolattól, hogy nem "adhatja le" a gyerekét reggel, és nem elég este érte mennie. - Igen, tudom, az alsósok még nem tudnak önállóan tanulni és felügyelni kell őket, de szerintem a korrekt az lett volna, ha közoktatásban a szülő, felsőoktatásban a hallgató dönthetett volna arról, milyen formában akarja teljesíteni a tanulmányi kötelezettségeit.
2020. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Magadtól van ennyi eszed, vagy segítenek??
2020. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2 a szülők nagy része fr*szt kap a gondolattól, hogy nem "adhatja le" a gyerekét reggel, és nem elég este érte mennie."


Egy gyerek fel is gyújthatja a lakást. Ő is bennég simán. Súlyos életre szóló sérülést szenvedhet. Elég ha csak feltesz egy teát főni és magára ranátja vagy játszik a gyertyával, gyufával.

2020. szept. 13. 12:42
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom 12 fölött mit erőltetik az iskolát.

Nyugodtan lehet otthon a gyerek.

Ha hülyeséget csinál, akkor meg agyon kell ütni.

2020. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, végleg. Még 10000 év múlva is amiatt fog sírni az emberiség, hogy tanulna, de nem lehet, mert a Zorbán 10000 éve *végleg* bezáratta az iskolákat, és bizony, ami végleg van, az örök és megmásíthatatlan.
2020. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Igazából ebből a kérdésből is látható, hogy 3 hónapnyi távoktatás után is mennyit zuhant az IQ az országban. Ha továbbra is távoktatás lenne a folyamat már teljesen visszafordíthatatlanná válna.
2020. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

26 év a fertőzöttek átlagéletkora.

Tudod mennyi lesz az elhunytaké? 80!

Lósasz fög nőni, nem a betegek száma.

Betegek alatt azt értem aki észre is veszi magán hogy megfázott

2020. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Az egész világon csökkent a mortalitás. Pontosabban nem az csökkent, hanem sokkal többet tesztelnek, mint korábban, így több fertőzöttre derül fény. A mortalitás korábban is olyan alacsony volt, mint most, csak kevesebb fertőzöttről tudtunk.
2020. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

"Minden köhincselésre, náthás tnetre, kis lázra azt fogják hinni hogy koronavírus."

Szabad röhögni? A fiam most 4. osztályos. A héten már a gyerekek 50 %!!! beteg volt. Meg az egyik tanítónő is. Szerinted melyik koronavírusos? Hát, azt nem tudja senki sem, mert nem lettek tesztelve. Gyerekeknél a tünetek megyegyeznek a sima nátha tüneteivel, szóval soha nem derül ki.

Általános iskolákban érdekes módon nincs adat fertőzöttekről, a középiskolákban szinte már mindegyikben akad. Érdekes, vajon miért? Egy 17-18 éves fiatal már nem annyira gyerek, rajtuk egyértelműbbek a tünetek. ÉS! Még ezeket az iskolákat sem zárták be, csak pár napig az adott osztály nem ment iskolába. A tanárok meg igen. Ez ám az elmés és biztonságos megoldás.

Szóval nem gondolnám, hogy be fognak itt zárni bármit.

Hozzáteszem, nem is értem a dolgot, szerintem felsőtől már simán mehetne az online oktatás, nekem tavaly volt 6. osztályos a lányom, és simán tanult itthon egyedül. Nem is értem minek rinyálnak a szülők ez ellen. Semmi dolgom nem volt az egésszel.

2020. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!