Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
23%
Szimpatikus ember aki végre kimondja az igazságot is.
2020. szept. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 Molyember ***** válasza:
80%
Ha komolyan gondolja a dolgait, akkor sima bolond, van ilyen. Ha tudja, hogy hülyeségeket beszél, csak hasznot akar húzni a hiszékenységből, akkor nem sokban különbözik egy terroristától.
2020. szept. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
58%
Nem doktor, gyógyszerész.
2020. szept. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
68%

Megmondom oszinten en politikai palyajat nem ismerem egyaltalan, a virusssal kapcsolatos nyilatkozatait sem, mivel az elso megnyilvanulasabol latszott hogy un. virustagado. Az, hogy tulreagalt a helyzet, vagy esetleges rossz, logikatlan intezkedeseket hoz a kormany, nem egyenlo a virustagadassal. Igy ezen megnyilvanulasait sem kovettem.

Hobbi szinten foglalkozom sulyzos edzessel, igy a testepiteshez es a sporthoz valo hozzaallasat jobban ismerem. A hozzaallasa es hogy nyiltan felhivja a fiatalok figyelmet arra, hogy ha beszurkalnak barmit a popiba annak elobb vagy utobb valamilyen ara lesz, kifejezetten jo. Viszont a sporttal kapcsolatban megszerzett nepszeruseget felhasznalni arra hogy egy vilagjarvannyal kapcsolatban egy eleve labilis tarsadalomban ketsegeket ebressz, felelotlenseg.

Egyebkent ertem en hogy mi volt a celja, kicsit racionalisabban megvizsgalni a problemat, csak mar az elejen atesett a lo tuloldalara, amit most csinal az meg kesz kabare.

2020. szept. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 A kérdező kommentje:

#3. Magyarországon van foglalkoztatás doktori, így egy gyógyszerész, jogász, vagy államtudós, illetve orvos rendelkezik doktori címmel is, a diploma mellé kapja...


Ahol nincs foglalkozatás doktori, mint mondjuk Nagy Britanniában, ott az orvosok ugyanúgy nem rendelkeznek doktori címmel, ahogy a gyógyszerészek sem.

Ott akkor lesz valaki doktor, ha egyetem után külön beiratkozik egy doktori iskolába is és P.h.D, D.Phil vagy egyéb képzés keretein belül megszerzi a címet.

De ezt ugyanúgy megteheti egy informatikus is vagy egy nyelvész...

Ahogy itthon is, csak itt a PhD az egyedüli...

Itthon viszont az a “divat”, hogy aki “valódi”, PhD-s doktor, az nem használja, vagy legalábbis nagyon sokan nem használják a kiérdemelt rövídítést a nevük előtt.

Míg a foglalkoztatás doktorisok, kívétel nélkül mind használják.

2020. szept. 14. 06:43
 6/98 A kérdező kommentje:

#4. Én csak nagyon amatőr szinten edzek, de nekem Gődény egyáltalán nem tűnik naturálnak...

Te mit gondolsz?

2020. szept. 14. 06:45
 7/98 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem az, nem is mondtam hogy az, viszont amit mond a doppinggal kapcsolatban helytallo. Szomoru hogy ugy all a tobbi kerdeshez, ahogy.
2020. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
18%
Ő átlát a szitán, több ilyen emberre lenne szükség.
2020. szept. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
17%

Már a vírus elején néztem és a második videója után jött le, hogy a faszi egy hatalmas troll. Imádom ahogy beszél, ahogy az ostoba gyökér jobbereket vezeti az orruknál fogva.


Ez van amikor nem a Balpártos vagy a eszkimós vagy a polgármesteres kérdések kérdezői a "trollok" hanem ilyen arcok mint a Gödény Gyuri.

2020. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
13%
A jelenlegi helyzetben hősnek számít. Ő ki meri mondani az igazat a vírushisztivel kapcsolatban.
2020. szept. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!