Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
 11/98 anonim ***** válasza:
79%

Az emberi hiszékenység vámszedője.

Méltó párja a rontást levevőknek, csodás gyógyulást ígérőknek.

Normál időkben elfér a többi szélhámos között. Ilyen járványos időben viszont jelentős társadalmi veszélyessége van, amit illő lenne a büntető törvénykönyv alapján honorálni.

2020. szept. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
73%

Veszélyes ember az biztos! Okos, jól kommunikál, magabiztos, meggyőző, gátlástalan egyéniség., a pszichopaták mintapéldánya

Amit a járvánnyal kapcsolatban mond, az a részigazságok miatt annyira veszedelmes. Ő sokkal közelebb áll egy rossz politikushoz, mint egy jó orvoshoz, szerintem egyáltalán nem szabad rá hallgatni!

2020. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ő soha nem volt vírustahadó. Nem is állította hogy nincsen vírus csak azt hogy úgy működik mint ahogyan azt leközlik.


Ha hülyeséget beszél akkor mondjatok már el hogy konkrétan mi az amiben téved? És erre milyen érveitek vannak?

Bírom hogy más kérdéseknél birkázzátok az embert de amikor pont lehetne valamiről erveket ütköztetni, beszélgetni akkor erre a többség képtelen, csak szájkaratézni tud.


Én nem allitom hogy nálam van a bölcsek köve, nem tudom hogy igazat mondd e, viszont azt latom hogy vannak ervek míg ellenervek nincsenek csak "hülye vagy fogd be a pofád"

2020. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
32%
-nem úgy működik
2020. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
33%
Kb az egyetlen aki igazat mond a vírushisztiben.
2020. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
52%
Akkor miért nem megy védőcuccok nélkül segíteni olyan kórházi osztályokra, ahol koronások vannak?
2020. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
33%

Mert nemnagyon van koronás, azokat meg el tudják látni a nővérek is.

Anyum nővér, egyetlen koronás betegük sincs.

2020. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
68%

#17

Akkor jöjjön szépen Debrecenbe a Kenézybe, itt rengeteg van.

2020. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
40%

"Akkor miért nem megy védőcuccok nélkül segíteni olyan kórházi osztályokra, ahol koronások vannak?"


Azért mert jogszabály írja elő hogy kötelező a maszk használat. Soha nem buzdított azoknak a megszegésére..


Miért menjen? Hívták? Te miért nem mész?

2020. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
62%

Minek menjek? Én betartom amit kell, és nem akarok fertőzést kapni, és nem próbálom azt bizonygatni, hogy nincs semmi baj.

Aki szerint nincs vírus, annak nem lehet probléma koronásokat ölelgetni.

2020. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!