Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
 51/98 anonim ***** válasza:
71%
Kokszos getszi
2020. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
11%
#50 Köszi, hogy belinkelted a videót, így legalább kiderült, mekkorát csúsztattál. A videóban látszik, hogy Gődény doktor urat (érthető módon) már eleve idegesítette ez a tenyérbemászó, pofátlan senkiházi, és bármit kérdezett volna a hülyegyerek, ő ugyanúgy beszállt volna az autójába.
2020. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
96%

#52 így van

most már csak az a kérdés, te is szoktál milliókat lopni, hogy tapsolsz nekik?

2020. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
73%

"Köszi, hogy belinkelted a videót, így legalább kiderült, mekkorát csúsztattál. A videóban látszik, hogy Gődény doktor urat (érthető módon) már eleve idegesítette ez a tenyérbemászó, pofátlan senkiházi, és bármit kérdezett volna a hülyegyerek, ő ugyanúgy beszállt volna az autójába."


Mit is csúsztattam? Gődényt megkérdezte arról, hogy mi van a pénzzel. Marcit nem érdekelné Gődény, viszont ő az egyetlen mai napig politizáló közpénztolvaj, a 2018 as kamupártok tagjai közül. Mit csúsztattam? Kőténynek vissza keltett volna fizetnie a pénzt. Miért provokáció ez? A jogos pénzkövetelés? Ha valaki téged meglopna, akkor ha odamennél hozzá, te egy tolakodó figura lennél? Kicsit idegesítő igen, hiszen kötény egy tolvaj, persze, hogy idegesíti az igazság. Talán egy suttyó konditermi figura vagy aki kötény fan?

2020. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 Feketeruhasember ***** válasza:
24%

Ezen a szinten amin te vitatkozol nem lehet megoldani a problémát. Nem lehet erveket ütköztetni. Lehet hogy Gődény egy tolvaj gechi. De biztosra veszem hogy ha leülne Marcikaval vitatkozni teljes nyugalommal lenne képes válaszolni a gyufafejú összes szanalmas "ervére."


Egyébként meg megnéztem a videóját Marcikának.

Az nagyon adja hogy utálja a Gődényt meg így tolvaj meg amúgy tolvaj csak ez más téma. Felőlem arról ia csináljon de ne legyen lusta a vírussal kapcsolatos "hülyeségeit" is cáfolni ugyanis konkrétan az egész videójában ami több mint húsz perces mindössze 2 percet szánt kb és az is egy mozdulattal lesöpörhető moslék.

2020. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer Dr kötény már leült Marcival beszélgetni. Akkor kötény azt se tudta, hogy kik vannak a pártjában, hiszen kamu az egész. Amúgy a kötény követő ember olyat is mondott már, hogy a maszk annyira véd a vírustól, mint a gatya a szellentéstől. A kötény fanok terjesztik a konteókat a vírussal kapcsolatban, beszélnek bullshiteket. Ráadásul abban a videóban arról is van szó, hogy milyen hülyeségeket mondott már Gődény. (Amit linkeltem) Mellesleg az meg rólad tesz ki bizonyítványt, hogy védesz egy olyan embert, aki nyilvánvalóan tolvaj és hülyéket toboroz. Neki inkább a konditeremben van tekintélye. Egyetlen egy vírus "szakértő" nincs, akire ez igaz lenne. Egyes elméletek szerint, tápkiegek promózása a célja.
2020. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
63%
Szóval ha azt a videót megnézted volna, akkor Marci beszélt arról is, hogy mi nem igaz Gődénytől. Egyszer egy videójában lement a konditerembe vírus berobbanásakor. Ott lehetett látni, hogy neki max a konditeremben van tekintélye.
2020. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Ha neked ebből az jön le hogy én a Gődényt védem egészségedre. Felesleges veled beszélni.
2020. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg Gődénynek hinni felesleges, sőt káros.
2020. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Azért mert ő mondja amit mond vagy azért mert szimplán nincs igaza? Nem mindegy
2020. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!