Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
 61/98 anonim ***** válasza:
61%

"Azért mert ő mondja amit mond vagy azért mert szimplán nincs igaza? Nem mindegy"


Nagyon jó kis kérdés. Szerintem mindkettő. Egyrészt sokan őt azért is támadják, amit mond. Ha megnéznéd a videót amit linkeltem, ott támadja őt Marci azért is mert tolvaj, meg azért is amit mond. Illetve kötény maszk ellenes tüntetésén olyan idióta hozzáállások voltak, amiket ő maga termelt ki. Egyszer régen kifejti, hogy az olaszok túl könnyen vették a dolgot és azért lett sok beteg, majd 1 hét múlva konditerembe ment, hogy semmi baj nincs, nyugodtan lehet menni, veszélytelen. Tehát azzal is van baj, amit mond. Viszont ha valaki kokszos tolvaj, az nálam már önmagában elég rá, hogy hazudjon direkt. Orbán Viktor miért hazudik? Azért, mert nem igaz amit mond, vagy mert Ő orbán úr?

2020. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 Feketeruhasember ***** válasza:
100%

Megnéztem a videót már 5 hónapja...

Valahogy nekem pont nem az jön át belőle mint neked.

Kb az egész arról szól hogy lop meg gengszter. Az allítólagos hazugságaira csak 10:30-14:30 ig reagál de inkább küzd mint disznó a jégen mert hatalmas sületlenségeket mond nemhogy megcáfolná az állításokat.

2020. szept. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
A többi dologra pedig semmit nem mond akkor az azért van mert abban nem tevedett a Gődény sem?
2020. szept. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
61%
Én se most néztem meg, viszont beszél arról is, hogy Gődény miket mond. Arról is van szó, hogy kire veszélyes a vírus, illetve, hogy tudományosan mi nem igaz abból amit mond. Nemrég volt a maszkellenes tüntetése neki, hogy a maszk nem is fontos. Ez pl nem igaz. A Gődény nézők bárhova elmennek maszk nélkül is. Az se igaz, hogy ha fiatal vagy, akkor semmi bajod nem lesz tőle. Meg ez az egész elbagatelizálás. Szerinted ha a Gődény fan azt mondja, hogy a maszk annyit ér, mint az alsónadrág a fingás ellen, az miért van? Vagy, hogy maszk nélkül tüntetnek Gődény tüntetésén és a vírust már kb a gyíkembereknek tudják be? Nem csak az a baj vele, hogy lopott. Viszont Magyarországon elég sok tolvaj volt eddig is, amikor Gődény is beállt közéjük, totál hiteltelen lett. A koronavírusos videók politikai dolgok, Gődény bebizonyította már, hogy semmit se ért a politikához és politikai tolvaj is. Miért higgyünk neki? Ráadásul van olyan dolog is, ahol 3 ember 3 félét mond, és nem tudjuk, hogy kinek van teljesen igaza. Én biztos nem a kokszos tolvajnak hiszek majd. Szerintem a magyar embereket minősíti, hogy a kokszos tolvaj nem vesztette szavahihetőségét ezzel. Konkrétan amikor be kellett volna számolnia neki arról, hogy hová tűnt a pénz, pont úgy viselkedett, mint egy frusztrált testépítő. Amikor a pártjáról beszélt, azt se tudja, hogy kik vannak az ő pártjában. Fogalma sem volt arról, hogy hogyan kell vezetni egy pártot. Ezután egy politikai videóját meg kéne nézni? Amúgy vannak cikkek is a neten arról, hogy tudományosan nem igaz sok abból, amit mond. Érdemes megnézni a tüntetésén az agy nélkülieket is. Totál hiteltelen a pali. 2018 ban lopnia kellett, most meg kapóra jött neki ez a helyzet.
2020. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 Feketeruhasember ***** válasza:
50%

"Én se most néztem meg, viszont beszél arról is, hogy Gődény miket mond. Arról is van szó, hogy kire veszélyes a vírus, illetve, hogy tudományosan mi nem igaz abból amit mond."


Igen, van róla szó csak épp butaságokat beszél.


Az első amiről szó van hogy ez a vírus egészséges emberekre ill gyerekekre nem veszélyes, állítja ugye a gengszter. Erre Marci beleköt hogy "Ugyan mit jelent az hogy valaki egészséges, ha valamilyen lappangó betegséged van akkor te megbetegedhetsz és lélegeztetőgépre kerülhetsz, valamint a betegség szövődményei egész életedre kihatással lehetnek" ez így oké, de egészséges emberekről van szó. Ha te egészségesnek érzed magad és korábban sem volt semmi komolyabb betegséged akkor nagyon nagy eséllyel most is egészséges vagy, és ez a vírus nem fog neked gondot okozni. Az hogy nagyítóval lehet találni olyan példát is amikor valaki elpatkolt benne az sajnos nem jelent semmit. Ha számokat nézzük azt a józan és egészséges következtetést lehet levonni belőle hogy ez a vírus az idősebb ÉS krónikus betegség(ekben) szenvedő emberekre veszélyes. Még a rádióban is pár hónapja szerencsére már hozzáteszik hogy xy számú krónikus beteg halt meg a járványban. Tehát ebbe nem tudom miért kell belekötnie, de mindegy lapozzunk.


Tesztek: A gengszter szerint ugye ami a videóban is elhangzik hogy a teszteknek nem igazán van jelentősége, mivel a legtöbbünkben kimutatható valamilyen koronavírus, ezért minél több tesztet végeznek annál többet fognak találni, annál szarabbnak fog látszódni a helyzet. Marci cáfolata erre az hogy "Ha valakinek a szervezete legyőzi a koronavírust akkor utána az nem mutatható ki, ill a karanténból is csak több egymást követő negatív teszt után távozhatnak az emberek." Jó és? Most ez mit bizonyít? Ha a karanténban te nem érintkeztél senkivel csak bent ültél, nem találkozott a szervezeted azokkal a mikroorganizmusokkal amikkel egyébként természetes módon szokott akkor elképzelhető hogy egy darabig nem mutatható ki benned koronavírus. De amint elhagytad a karantént rövidesen újra találkool vele és benned lesz, kimutatható lesz mégha nem is mutatsz semmilyen tünetet. De ez a természetes nem az hogy nincs. Évmilliók óta így van. Tehát most akkor mit is akart mondani Marci? én nem értem ezzel hol cáfolt meg bármit is, nekem tudálékos okoskodásnak tűnik.


Utána azon hápog hogy mikroszkópot mert mondani elektronmikroszkóp helyett :D Egyébként még ebben az egyben lehet igaza mert klinikumban tényleg nem elektronmikroszkóppal vizsgálják a mintákat, nem ezzel határozzák meg hogy neked van e vagy nincsen.


Tovább nézve a videót pellengérre állítja, amiért az influenzához meri hasonlítani.Nem tudom ehhez nem értek, csak azt látom a videóban hogy gengszter ehhez egy nevet is mondott, aki talán jártas lehet a témában és ismertebb mint ő, így talán mégsem hangzik akkora hülyeségnek ha az ő véleményét tolmácsolja. Erre mit csinál Marci? Érvelés gyanánt azzal jön hogy a covid és az influenza között a nem sok hasonlóság van a terjedés mikéntjén kívül. De ezt ő állítja..kinek higgyek? Neki aki csak úgy odaböfögi amit gondol vagy a gengszternek aki hivatkozik is valakire? Nehéz kérdés. Továbbá véleményezi, mint különbség hogy az influenza az veszélyesebb fiatalokra nézve..hát nem lásd: első bekezdés, egészséges emberek. A vakcina igaz, az inluenza ellen tényleg van vakcina, a covid ellen jelenleg nincsen úgy tudom. Bár a vakcina ellenére is sokan meghalnak benne sajnos, és fogalmam sincsen hogy ha nem lenne vakcina ez mennyiben változtatná az influenza áldozatainak számát. Az a baj hogy alapból kevesen adatják be maguknak. A legfontosabb az lenne hogy azok megkapják akikre reális veszélyt jelent egy influenza. Az intenzív osztállyal kapcsolatban hülyeséget beszél Marci. Nagyon egyszerű: Az intenzív osztályon olyan betegeket kezelnek akik intenzív terápiás ellátást igényelnek, ez nagyon sokféle lehet, de többnyire olyan krónikus betegek vannak, akik felborult életfontos működésekben szenvednek.


Gyíkemberekről meg alsónadrágokról nem hallottam, és tüntetésekre sem járok. A mutyis dolgaihoz sem tudok hozzászólni, bár ha jól emlékszem a gengszter erről is csinált videót Én nem Gődény oldalán állok csak Marci nagyon irritál, amikor tenyérbemászóan affektálva butaságokat beszél, rémületet kelt, és ezt ennyien bekajálják.

2020. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 Feketeruhasember ***** válasza:
50%
A beszélni normálisan nem tudó, szakértőtől akit skype-on felhívott a videójában pedig megtudjuk a nagy semmit. Köze nincsen ahhoz amiről Marci videót csinált. talán ez volt a legérdekesebb az egészben mert akkor legalább néha befogta a száját és a kevésbé irritáló személy hangját is hallhattuk.
2020. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
71%

"Gyíkemberekről meg alsónadrágokról nem hallottam, és tüntetésekre sem járok. A mutyis dolgaihoz sem tudok hozzászólni, bár ha jól emlékszem a gengszter erről is csinált videót Én nem Gődény oldalán állok csak Marci nagyon irritál, amikor tenyérbemászóan affektálva butaságokat beszél, rémületet kelt, és ezt ennyien bekajálják."


Jó, hogy ezt leírtad, mert rájöttem, hogy miért nem érted meg azt, amit én mondok. Nekem nem konkrétan a tolvaj mondataival van gondom, hanem azzal amit elindított. A tüntetéseken nem voltál, röviden tömören elmondom, a tolvaj bandája maszk nélkül mászkál, lazán fertőzhetik egymást össze vissza. Azt hiszik, hogy a maszk annyira véd mint az alsónadrág a szellentéstől, ezt a kötény fan mondta. Kamu összeesküvés elméleteket gyártanak a kötény videókon szocializálódottak. Nem konkrétan a mondataival van bajom, hanem a csoportokkal, akiket ő hozott létre a videóival. Például ha a gengszter tolvaj videózik a konditeremből, lassan minden követője oda akar menni, ahol lazán fertőzhetnek össze vissza. Én se vagyok a legriadósabbak között, viszont az ő nézői lazán szétfertőznék egymást a tüntetésén. Ugye mondtad, hogy irritál a Marci. Nem tudom, szerintem amikor a tolvaj letegezi a végig magázódó Marcit, majd frusztrálva beült a valószínűleg lopott pénzből vett BMW be, az irritálóbb.

2020. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 Feketeruhasember ***** válasza:
50%

"Jó, hogy ezt leírtad, mert rájöttem, hogy miért nem érted meg azt, amit én mondok. Nekem nem konkrétan a tolvaj mondataival van gondom, hanem azzal amit elindított."


Én próbállak megérteni, de szerintem beteges ezt az egészet az ő nyakába varrni ha ezek igazak. Mit tud elindítani az a szerencsétlen?? Mi az hogy nem a mondataival van bajod? Ha kinyitja a száját és beszél annak kellene hogy legyen hatása, és azok mondatok. Egyébként csak úgy kíváncsiságból megnéztem másik videóját is és ott pont azt mondja hogy senkit nem buzdít a jogszabályok megszegésére, sőt mindenki tartsa be és ahol kötelező ott tegye fel a maszkot. Akkor meg mi a probléma? Lehet hogy egy tolvaj de annyi esze van hogy olyant ne mondjon ami miatt akár hatóság számonkérhetné.

2020. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
26%

"Akkor meg mi a probléma? Lehet hogy egy tolvaj de annyi esze van hogy olyant ne mondjon ami miatt akár hatóság számonkérhetné."


Az a probléma, hogy a tolvaj rendez olyan tüntetéseket, ahol növekedik a fertőzésveszély. A tolvaj miatt felelőtlenebbek a nézői. Persze, nem mondja ki nekik szó szerint, hogy köpjetek a másik szájába, csak sajnos miatta megtennék ezt is. Pont a beszéde miatt alakult ki valószínűleg fertőzés azok körében, akik az ő tüntikéjén arcoskodtak. Kinek a nyakába varrjuk, ha egyszer ő videózik, övé a tüntetés? A konditermi nézői is felelőtlenebbek lettek gondolom az ő videója miatt. Nem buzdít senkit se a jogszabályok megszegésére, csak az ő tüntetésén lihegnek a másik szájába. Az egész palinak olyan a fizimiskája mint egy kokszos tetépítőnek, nem mint egy doktornak, aztán ha megnézzük magát az embert, kiderül, hogy a viselkedése is pont olyan. Amikor meg a BMW be ült bele, az azért olyan kiemelni való nálam, mert tipikus frusztrált tolvaj. Nem kéne ilyen a közéletbe, van elég tolvaj most is.

2020. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 Feketeruhasember ***** válasza:
0%

"Az a probléma, hogy a tolvaj rendez olyan tüntetéseket, ahol növekedik a fertőzésveszély. A tolvaj miatt felelőtlenebbek a nézői."


Hányan voltak ott? Sértettek valamilyen jogszabályt?


"konditermi nézői is felelőtlenebbek lettek gondolom az ő videója miatt."


Honnan tudod hogy mit csinálnak a "konditermi" nézői? Gondolod? Ne már..

A konditermekben is vannak szabályokat amiket az üzemeltetőknek be kell tartaniuk ha nem akarják hogy bszogassák őket. Ebben nincsen kivétel.


A törvény felett nem áll sem a Gődény sem a nézői , sem te, abszolút nem értem miért foglalkozol annyit azzal az emberrel.


"Az egész palinak olyan a fizimiskája mint egy kokszos tetépítőnek, nem mint egy doktornak, aztán ha megnézzük magát az embert, kiderül, hogy a viselkedése is pont olyan. Amikor meg a BMW be ült bele, az azért olyan kiemelni való nálam, mert tipikus frusztrált tolvaj. Nem kéne ilyen a közéletbe, van elég tolvaj most is"


Nem mindegy hogy néz ki? :DD Minek kell kihangsúlyozni hogy BMW?? Neked ez olyan nagy cucc? Ha valaki egy tolvaj az akkor is az ha egy dacia-ba száll be. A szakálláról amúgy mi a véleményed? Szerinted az jól áll neki vagy inkább levághatná?

2020. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!