Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan nevezheti a kormány...

Hogyan nevezheti a kormány nemzethi informatikus képzésnek ezt a szutykot?

Figyelt kérdés

[link]


Semmit se ér. Én elvégeztem, megcsináltam a tesztet. De bele se néztem az oktató videókba, mégis 80%-os lett. Szerintem így már egyértelmű a hatalmas színvonal.

A végén kaptam egy sima pdf-et amire külön ráírták hogy sz*rt se ér.

Pénzlopás stb.


De most meg küldik hogy lesz egy kompetencia teszt. Alapszintű logika meg angol?


Semmi értelme nincs.


2020. szept. 15. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Elvégezted? Akkor irány állást keresni informatikusként.

És ne feledd! Nettó 500 ezer alatt kiröhögni mindenkit aki esetleg szóba állna veled

2020. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nemzethy*


Amúgy erre elvileg lesz valami ráépülő. De ettől függetlenül szerintem is elég haszontalan. Mármint, nagyon alap dolgok voltak, amiket láttam a leírásban.

Nyilván egy plusz kis tudásnak jó, de munkához édes kevés.

2020. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]



"Újratervezés Programot a 62 ezer jelentkező közül 8871 fő végezte el"


Én sajnos elutasítok mindent amit az orbán csinál, mert csak a lopásról szól.


62000/8000 nem is rossz arány.

2020. szept. 15. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert amihez hozzáteszi, hogy "nemzeti", arra jobban figyel mindenki, akár van tartalma, akár nincs.
2020. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sincs Orbánt védeni, de egy szóval nem írtak sehol olyat, hogy ez a tanfolyam átképez téged informatikussá.Ez egy előszűrő volt a normális iskolához , szóval szerintem várjuk ki a végét .
2020. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!