Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor ingyen van a...

Most akkor ingyen van a Covid-19 teszt vagy nem?

Figyelt kérdés
Ismerősöm beteg volt, beszélt a háziorvossal, aztán kijöttek hozzá, levették a mintát és másnapra megkaptma a negatív eredményt és semmit nem kellett fizetnie. Ez hogy lehetséges? A 444, hvg azt írta, hogy nem ingyenes.

2020. szept. 17. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1%
Hamarosan kapja a csekket is.
2020. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyi negatív cikket olvastam már, hogy pozitív csalódás volt ez az eset. Enyhe tünetekre azonnal érkeznek levenni ingyen a mintát és mégis azt írják, hogy nem tesztelnek eleget meg hogy fizetős.
2020. szept. 17. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a haziorvos rendeli el, akkor ingyenes. Ha maganuton kered, akkor kell erte fizetni.
2020. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
És a nyerészkedők kordában tartására hatósági áras lett: 19 500 Ft.
2020. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyszerű hasmenésre elrendeli a háziorvos a tesztet. Akkor miért megy most az ellenzéki hiszti? Hogy tünet nélkül nem mehetsz ingyen teszteltetni magadat délutáni időtöltésképpen?
2020. szept. 17. 14:32
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Az elején még azt hittem, hogy ez egy normális kérdés lesz. De a kérdező utolsó kommentje rávilágított, hogy ez megint egy fideszes trollkérdés aminek köze sincs a valósághoz.

Ha nálatok egy szipogás után már megy a beöltözött mentős, akkor nagyon szerencsés környéken laksz. Máshol egyszerűen bevágják karanténba az illetőt aztán majd lesz valami. A teszt drága meg különben is ha megvan az elvárt statisztika akkor minek többet tesztelni állami pénzen.

2020. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

"miért megy most az ellenzéki hiszti?"

Amiért tíz éve egyfolytaban: savanyú a szőlő... 😊

2020. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6

Azért vagyok troll, mert találkoztam az ellenzéki propagandával és a valósággal is és a kettő nem egyezett ezért hisztinek nyílvánítottam a dolgot? Vagy aki az ellenzéki kommunikációt megkérdőjelezi, az Fideszes troll? Elfogult gyűlölködő vagy a személyeskedő megnyílvánulásaiddal együtt. Az a trollság, amit te képviselsz ezzel.

2020. szept. 17. 14:58
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem ezért vagy troll kérdező. Valójában nem troll vagy, hanem nem tudod átlátni a környezeted mocskát. Nem tudod megítélni, mi miért történik. Nagyon sok ilyen ember van. Hanem így lenne, nem tartanánk itt.
2020. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

államilag finanszírozott tesztet csak akkor csinálnak, ha tüneteid vannak. (ebben az esetben sem mindig, de ez messzire vezet, ne menjünk bele)

viszont lehet tesztre szükséged egyéb esetben is. praktikusan, hogy ne kerülj karanténba. ez viszont fizetős. ráadásul nem is egy teszt kell, hanem két nap különbséggel kettő.

2020. szept. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!