Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány vajon betiltja a...

A kormány vajon betiltja a temetőlátogatást Mindenszentekkor? 3 millió ember van egyszerre a temetőkben, tömött sorokban járják a sírokat, látogatják egymást! Be merik tiltani, vagy elszabadítják a vírust véglegesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok idős megy ilyenkor templomba, temetőbe! Megtiltják nekik, vagy beáldozzák őket? Szerintetek?

2020. szept. 18. 06:49
A kérdező szavazást indított:
Megtiltják a temetőlátogatást.
Megtiltják 65 év felett a temetőlátogatást.
Nem tiltanak semmit, csak hablatyolnak, hogy vigyázzunk és ezzel berobbantják a vírust.
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem zárt tér, miért titlaná meg..
2020. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan gondolod? Ebben az időszakban a temetői virágárusok három nap alatt annyit keresnek, mint máskor fél év alatt.
2020. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"tömött sorokban járják a sírokat"

Hol? melyik bolygón? itt a Földön még nem láttam ilyet, hogy a földönkívüliek a földönbelülieket tömött sorokban támadják meg.

2020. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

maszk, távtartás.

De ki tudja.

2020. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Hülyeség. Pont a temetőben nem tömörülnek az emberek.

A temetőlátogatások tavasszal sem voltak tiltva! Amikor az iskolákat bezárták, más háztartásban élővel nem csinálhattál közös programot, játszóterek, mozik, színházak, hangversenytermek, éttermek zárva voltak.

Szóval biztos, hogy nem lesznek betiltva.


Te vagy nagyon ostoba vagy, vagy provokálod az embereket.

2020. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy manipulatív szavazás. Szerintem nem fogják tiltani, de ez nem jelenti azt, hogy berobbantják a vírust. Nem tudom, jártál-e már Mindenszentekkor temetőben. Ugyan sokan vannak olyankor, de azért nem ugrunk egymás nyakába, hanem mint az utcán. Most akkor az utcán sétálást is be kéne tiltani. Ja igen, a hozzád hasonlók szerint mindent be kéne, azt otthon várjuk a csodát. De gondolj bele, sok hasonszőrű balfék nem fog most ki menni, mert összefossa magát a gagyivírustól. Szóval jóval kevesebben leszünk.
2020. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os már bocs, de szó szerint mint a heringek úgy vannak az emberek a nagyobb temetőkben! És megy a rokonlátogatás, egymás nyakába ugrás... Úgy látszik, te nem itt élsz, mert akkor tudnád, hogy milyen őrület megy egy-egy nagyobb temetőben pl: [link]
2020. szept. 18. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

7


Hát nem csak én szerintem írsz hülyeséget. De mindegy, te nem válaszokat akarsz, hanem bólogatást.

2020. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as. Én igazából arra akarok választ kapni, hogy a kormány hogyan oldja majd meg - utánanéztem - 3,5 millió ember mozgását keresztül-kasul az országban napi 1000 fő feletti fertőzésszám mellett November 1-jei hétvégén. Szépíthetjük, de egyszerre fog ennyi ember elindulni a hosszú hétvégén, és a járvány terjedésben ennek bizony komoly szerepe lesz, ha a kormány nem lép fel szigorúan. Oké, most a Svéd modellt erőltetik, azaz bedobni a gyeplőt és hadd terjedjen a vírus, csak a gazdaság számít, de akkor most hol van az idősek védelme? Eddig ugye az prioritás volt. Most már nem?
2020. szept. 18. 15:22
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyan sokan vannak olyankor, de azért nem ugrunk egymás nyakába"


Te biztos valami vidéki temetőbe járkálsz, de menj ki mondjuk a Farkasrétibe. Kb. mint egy fesztiválon.

2020. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!