Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki minimum a 90-esek évek...

Aki minimum a 90-esek évek közepéig lépett be a FIDESZ-be, annak jó befektetésnek bizonyult?

Figyelt kérdés
Politikailag és gazdaságilag is érdekel. (Gazdasági sikeresség feltétele: minimum 1 milliárd forintot "összespórolni")

2020. szept. 20. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez provokatív kérdés. Nyilván nem fognak a fideszesek válaszolni, meg amúgy sem tudod, ki válaszol. Az általános válasz az, hogy aki elég tehetsgées és gerinctelen, ahhoz dől a pénz pártállástól függetlenül. Aki nem annyira tehetséges és nem annyira gerinctelen, az nem fog meggazdagodni, akármelyik pártba lép is be.
2020. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem, minden pártnál be kell kerülni a belső körökbe, ami nem a tagságival jár.
2020. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én spec soha nem léptem be a fideszbe, csak rájuk szavazok a '90-es évek közepe óta (amióta az szdsz beállt a kommunisták mellé) - de nekem ez is nagyon jó befektetésnek bizonyult.

Nem úgy ahogy te gondolod, hanem az elmúlt 10 évben az ország működésével.

2020. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellett ehhez olyan korán belépni. Mészáros csak 2010 után profitált abból, hogy a fidesz strómanja lett és más kései belépőknek is hasznosnak bizonyult a döntésük.
2020. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy azokban az időkben átélte az ember azt a tenni,változni akarást amit az akkori fiataloktól látott,érzett és akkor is bizalmat szavazott nekik,az a jó befektetésnek bizonyult az egész országnak a mai napig is.
2020. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!