Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most te lennél/te lettél...

Ha most te lennél/te lettél volna, a mostani és a múlt tavaszi járványhelyzetben az ország miniszterelnöke, mit tettél volna másképp, milyen intézkedéseket hoztál volna/hoznál a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés
Komolyna érdekel, írjatok nyugodtan hosszan

2020. szept. 20. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Külföldieket kell kirakni, mert azok terjesztették el a járványt.
2020. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
65%
Rábíztam volna a döntéshozatalt a szakemberekre.
2020. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A járványra hivatkozva elloptam volna mindent majd mentem volna Malibura.
2020. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
#3, malibu helyett jó vót' az adria is 🤷🏻‍♂️👏👏💪
2020. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Múlt tavasszal nem volt járvány, csak idén.
2020. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az iskolabezárásokat eltoltam volna 1-2 héttel. A tavaszi szünetet nem csütörtökön kezdettem volna meg az iskolákban, hanem előző hét pénteken. Akkor lett volna ideje a szülőknek készülni az iskolabezárásra - ahogy a tanároknak is. A digitális oktatást pedig a tavaszi szünetet követően, húsvét hete után kezdtem volna meg. A gyerekeknek az 5 napos tavaszi szünet 3 hetes lett volna, ellenben a pedagógusoknak a húsvéti héten lett volna idejük összehangolni a munkájukat - addig meg mindenki kipróbálhatta volna az eszközöket, lehetőségeket. A Krétában nagyszerű változtatásokat csináltak, de jó lett volna ha a szakembereknek nem 3 napjuk van rá, hanem 2 hetük. Ez a 2 hét plusz szünet nem okozott volna kárt, utána könnyebben mehetett volna a digitális oktatás.

Az iskolákat pedig nem egységesen zártam volna be mindenhol, hanem csakis a nagyobb településeken. A pár száz fős kistelepüléseken semmi értelme nem volt.

A többit nagyjából hasonlóan, mert a szakemberek ugyanezeket tanácsolták volna.

2020. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Időseket, és aki veszélyeztetve van azokat karanténolnám, és ennyi. Aki munkaképes vagy diák, az menjen dolgozni/tanulni.
2020. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Lezárnám a határokat a külföldiek előtt örökre, a már bent lévőket pedig hazatoloncolnám.
2020. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó sok az utólag okostojás,mint mindig.
2020. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Először is kikértem volna pár magas rangú orvos/tudós véleményét, tanácsát.
2020. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!