Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér elvtárs szerint mitől...

Kövér elvtárs szerint mitől kevésbé undorító, ha látsz az utcán csókolózni egy férfi és egy nőt, mintha mondjuk két férfit?

Figyelt kérdés

Kövér elvtárs ugye homofób. Mondott már elég ütős gyűlöletbeszédet a homoszexuális honfitársaink ellen. De szerinte mivel kevésbé undorító az ha egy homoszexuális pár él (félig) nemi életet mások előtt, mintha ugyanezt egy heteroszexuális pár tenné?

Szerintem mindkettő gusztustalan. A magánéletét mindenkinek házon belül, másoktól elzárva kellene intéznie és nem mások előtt. De emiatt nem bűnbaknak beállítani egy kisebbségi csoportot (jelen esetben a homoszexuálisokat), hanem mindenkinek ehhez kellene tartania magát.

Más is így gondolja?



2020. szept. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
39%
16:02: te meg ne akard antropomorfizálni a természetet.
2020. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

26-os! Erről beszélek pont, köszönöm, tehát te eldöntöd, hogy mi a természetes, mert SZERINTED az. Tehát ha az élővilágban fentmaradt valami miatt a homoszexualitás -tehát természetes- akkor az mégsem az, mert Te/Ti azt mondod/mondjátok. Nem tudom feltűnt-e, de ami nem természetes, azt kiirtja az evolúció, tehát ha vannak homoszexuális egyedek a magasabb rendű állatok körében, akkor az amiatt van, mert a fajnak előnye származott belőle, természetes. Ezt fogadjátok el. Ez van, tudodm nem tetszik de ezt a "természetes meg nem természetes" dumát be kéne fejezni, mert józan ésszel végiggondolva te is tudod, hogy hülyeség erre levezetni. Pl. az ikrek létezése is természetellenes akkor, mert az egy brutális hiba valójában az egyedfejlődésben, és nem a természet nem irtja ki...


Az igazi mély ütést, hogy megvettess viszont csak most jött! :-DDDDDD

itt van!

"Egy fügénél az a természetes hogy nincsenek nemek, a növénynek nem kell másik növény a szaporodásához - ott az lenne természetellenes, ha találnál egy egyedül szaporodni képtelen füge növényt."


Itt derül ki, hogy mennyire f*ngod nincs a biológiáról! KÉTLAKI NÖVÉNYEK mond valamit, felsős tananyag suliban a porzó meg a termő, és hogy sok növényen ezek nem egy virágon vannak, sőt vannak olyan növények -nem is kevés- amik hímek vagy nőstények!

A kedvedért utána is néztem, a fügefajok többsége kétlaki! :-D Tehát a fügék többsége egyedül szaporodni képtelen, és ez náluk a természetes, a beérő gyümölcs a "nőstény" fákon terméketlen, ha nem találkozik "hím" pollennel. Beérik, de nem tud új növényt létrehozni.


"A fügék zöme kétlaki növény de a csak hímvirágokat és csak nővirágokat viselő bokrokon kívül egyes csoportokban (pl. szmirnai csoportban) hímnős virágú öntermékenyülésre képes/egylaki/ fajok, fajták is előfordulnak. Ekkor a porzós virágok általában a serleg nyílása alatt vannak, a hosszú , vagy rövid bibeszálú termős virágok mélyebben helyezkednek el.


A nálunk termő típusok csak nővirágokat fejlesztenek és beporzás nélkül érlelik be mag nélküli gyümölcseiket."

forrás:

[link]


ugyanennyire vagytok képben a homoszexualitás kérdésében is, felőlem aztán viszolyogj ahogy tetszik, ha látsz két csókolózó meleget, csak fogadd el, hogy ez nem több mint egy irracionális valami a részedről.

2020. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
14%

#32 Te nagyon hülye vagy ám. A vicces benne az, hogy saját magad ellen dolgozol.

" Nem tudom feltűnt-e, de ami nem természetes, azt kiirtja az evolúció, tehát ha vannak homoszexuális egyedek a magasabb rendű állatok körében, akkor az amiatt van, mert a fajnak előnye származott belőle, természetes."

Nem, te nagyon eccerű.

A homoszexuálisok nem tudnak szaporodni - ergo nem maradnak fenn, a természet bizony teszi a dolgát és gondoskodik róla hogy eltűnjenek. Nem kiírtja őket, egyszerűen a saját életükkel vége is. A magasabb rendű állatok körében vannak vakok, bénák, nyílt gerinccel születettek, ahogy az embernél vannak szellemi fogyatékosok, skizofrének és számtalan más rendellenességgel születettek. Van amelyikkel túl lehet élni, van amelyiket tovább is lehet örökíteni és sok magát az evolúciót jelenti.

Egyetlen egy van mind között ami minden esetben zsákutcát jelent és nem örökítődik tovább teljes bizonyossággal - a homoszexualitás, mivel azonos neműek nem tudnak szaporodni.

Ez nem a faj előnye, hanem annak a homoszexuális egyednek a vége. Ha túl sok ilyen defektus van, az viszont már a faj végét is jelentheti.

Az, amit az ikrekről írsz bizonyítja, hogy kicsit sem konyítasz a biológiához (sem) szerintem ne nevettesd ki magad még jobban.

Szerintem ne erőlködj tovább. Csókolgasd a fiúkat ha akarod vagy nézegesd őket, magánügyed. Attól mert véded a védhetetlent, még nem lesz igazad.

2020. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
69%
33: Ördög ügyvédjeként lehet nekem is kérdésem hozzád? Először is mit fáj az neked, hogy ki mit csinál? Ki kivel csókolózik? Ki kivel szexel? Másrészt, a te szexualitásod kizárólagos funkciója a szaporodás? Még sose viseltél gumit? Láttál már olyan állatfajt amely a homoszexualitás faján belüli jelenléte miatt halt ki?
2020. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként pedig, te nevetteted ki magadat. Ugyanúgy ahogy Budaházy Edda is megtette önmagával. Köznevetség tárgya lett, prosztóságával, korlátoltságával, tájékozatlanságával, fejlődő képtelenségével és arroganciájával. Csak neki pluszba még fanatizmusa is van.
2020. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
40%
21:05: elég sok homoszexuálisnak van egyébként saját gyereke, csak szólok. Hoppá, bukott a kis elméleted.
2020. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
44%

#34 Mit fáj az neked hogy NEM AKAROM NÉZNI ha kér férfi csókolózik? Mit fáj az neked ha szerintem hányingert keltő?

Nem arról beszélünk neked hogy őket bármiben is korlátoznánk, akadályoznánk. Éppen úgy nem lehet heteró pároknak sem szexelni a nyílt utcán, ahogy nem rohangálhatnak heterók sem mindenféle fétisekkel egymást kergetve.

EZ EGY MAGÁNÜGY! Miért nem fogod fel, hogy akként is kellene kezelni? Nem elvárni a másiktól hogy úgy érezzen ahogy te érzel, hanem elfogadni és tiszteletben tartani hogyha valakinek ez nem kell, nem akarja látni. Nem teszed az orra elé és ennyi!

Tényleg nem érted meg hogy itt most nem arról van szó hogy ki hogyan szexel és miért? Provokáljátok azokat az embereket, akiket utána éppen ti mocskoltok amiatt mert felháborodnak és kimondják, hogy nem akarják ezt a provokációt.

"Láttál már olyan állatfajt amely a homoszexualitás faján belüli jelenléte miatt halt ki?"

Mivel kihalt, hogyan láthatnám?

Az egyedek nem szaporodnak ha homoszexuálisok, nem a faj. a faj nem homoszexuális, mert nem az a természetes, hanem hogy szaporodjon. Amelyik faj nem tud szaporodni vagy nem eléggé, az bizony kihal. A meddőség miatt is kihalhatnak fajok vagy sok más probléma miatt amik megakadályozzák a szaporodásukat. Mi lenne ha TANULNÁL inkább, van mit és nem hülyeségeket beszélnél, csak hogy kötözködhess?

ne válaszolj, látom hogy nálad ez az opció nem választható!

2020. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
68%

33-as! Nézd, nem voltak nagy illúzióim, a legtöbb esetben ha ilyen vitába bonyolódok óhatatlan előjön a "természetesség" kérdése, amit a melegutálók -csak, hogy ne az elcsépelt homofób kifejezést használjam- mindig megmagyarázzák, hogy mi a természetes, ez egy ilyen "gumi" fogalom, a végén mindig kiderül, hogy a természetes az, ami szerintük az, akkor is, ha a természet ezzel nem ért egyet és számtalan példa cáfolja meg.

Most én írhatnék ellenpéldákat még az emlősök köréből is pl. van olyan földikutya faj, ami hasonló társadalomban él, mint a hangyák van egy királynő az szaporodik, a többi nőstény kvázi dolgozó és nem szaporodik. Tehát a te logikád szerint az egész fajuk léte egy természetellenes valami, mivel a nőstények tömegesen mondanak le a szaporodásról. Szerinted ez egy defektus a csupa földikutya meg köszöni szépen egy gyakori állat Afrika keleti részén. Most tudom le fogod írni, hogy "dehát-dehát hogy lehet összehasonlítani egy földikutyát egy emberrel kac-kac" nyilván sehogy a hibás gondolatmenetendre akarok rávilágítani, hogy attól, hogy valami nem olyan, ami SZERINTED természetes egy emlősnek, attól még egy hasznos túlélési stratégia lehet a valódi természetben. Az pedig, hogy a homoszexualitás nem rostálódott ki, bizony azt mutatja, hogy természetes és túlélési szempontból a fajok számára hasznos.

Na mindegy, te ezt sosem fogod megérteni, csak fújod majd, hogy hát nemtermészetenemterméseztes de ez nem igaz, ez neked egy igazolás, hogy nyugodtan utaljad a homoszexuálisokat.


"Az, amit az ikrekről írsz bizonyítja, hogy kicsit sem konyítasz a biológiához (sem) szerintem ne nevettesd ki magad még jobban."


Most komolyan azt írja ezt, aki nem tud semmit a virágos növények szaporodásáról, megmosolyogtató. :-)

Amúgy nézz utána, hogy hogyan lesznek az egy petéjű ikrek, ez egy osztódási hiba.


ezt tök jó, hogy megírtad helyettem!


Szerintem ne erőlködj tovább. Attól mert véded a védhetetlent, még nem lesz igazad.

2020. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
47%

37: De ez baromi egyszerű, ne nézz oda, könyörgöm! Másik: a csókolózás, a kézfogás nem szex. Ahogy heteroknak senki nem mondja, hogy ne fogd a párod kezét az utcán, ne csókold meg az utcán, mert miért is mondaná bárki, úgy nem heteroknak sincs értelme. Mégis ezt mondod. Senki nem mondta, hogy nem magánügy, rajtad kívül. Jössz természet ellenességgel, meg egyéb szövegekkel, amit nem én, édesapa, hanem már egymillió ember, köztük mo djuj magas intellektuális képességgel és tudással rendelkező emberek, mint Freud is, megcáfolt. Valamit azért csak konyított a témához.


Ezek a kihalt állatokról. Oroszlán, zsiráf, lovak, delfinek, pingvinek, zerge, denevér, gorilla, orángután, emberszabásúak. Csak csípőből egy pár állatfaj, ami nem halt ki, pedig rendszeresen hozzátartozik az életmódjukhoz a homoszexualitás. A homoszexuális viselkedés. Inkább fenyegeti őket kihalás az emberi tevékenység, környezetrombolás miatt. Nemma kezdődött, nem egy divat, hanem a szexualitással egyidős. Persze ez az ami téged és a hozzád hasonlót rendre nem érdekel, nem akarsz erről hallani, ugyanis ezzel nem tudaz vitatkozni, másrészt idegesít, hogy inkább te vagy beteg. Ugyanis a homofóbia, az betegség. Benne van a nevében. Fóbia. Egyébként talán gyógyítható, mint bármely más hasonló.


Persze más kérdés, hogy sem az állatok szintjén sem alattuk nem vagyunk, hogy az legyen az egyetlen életcélunk, hogy szaporodjunk, azt gondolná a józan paraszt is, hogy ebből már régen tovább lépett az emberi faj és mégse fenyegeti kihalás. De mindegy. Harcolj tovább szélmalommal, a magad álszent módján, mondom, Budaházy Edda is egyre mélyebbre ássa ezt a gödröt, a maradék becsületét is eljátszva

2020. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
58%
#37! A te írásod pont ugyanolyan mint a meleg párok csókolózása, nem akarom olvasni, de kénytelen vagyok, de igyekszem nem figyelni rá, a magánügyed és nem kellene megosztanod másokkal, nem kellene provokálni másokat, akik elfogadják a másságodat.
2020. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!