Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon létezik még...

Magyarországon létezik még szervezett bűnözés, maffia?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy maffiakormány, mond neked valamit?
2020. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja, csak magyarországon kormánynak hívják.
2020. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Lol
2020. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy a picsába ne létezne, egy részük átment cégest játszani, egy részük maradt söpredék, egy részük meg működik a radarok alatt
2020. szept. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, létezik, lásd a kormány.
2020. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 meszike91 ***** válasza:
92%
A politika átvette ezt a bizniszt.
2020. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsösorban "magasabb" körökben. Az ottaniak a kishalakat már vagy megették, vagy börtönbe zárták. Nem birják a konkurenciát egy ilyen kis országban.
2020. szept. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kretens ***** válasza:
36%
Én még voltam katona.Az egyik tiszt egyszer azt mondta nekünk hogy a fegyver egy százéves kezében is fegyver.Ezen elgondolkodtam és rájöttem hogy nincs mitől félni.Sok ember azért zsarolható vagy megfélemlithető mert nem gondolkodik kreativan.Engem például hiába fenyegetne bárki akármekkora maffiózó vagy akárhánydanos önjelölt nagykemény mert egy nyilt fegyveres ellenállás esetén ezeknek semmi hasznát nem vennék.Katonai szempontból a maffiáknak a harci értéke nulla.Az igazság az ha egy megfélemlitett ember bekattan és még fegyver is van nála na egy ilyen ember ellen még egy osztagnyi maffiózó is kevés lenne.
2020. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
#8-as, te vagy az, Rambo?
2020. okt. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!