Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a magyar történelemm...

Melyik az a magyar történelemmel kapcsolatos videó, ami sokaknál kiverte a biztosítékot? Ami az új plakátokon is vannak.

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiság.


És persze a balliberálltaknál verte ki.



2020. szept. 28. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem ezeket a célzott kérdéseket, de komolyan.....gondolom az öszödi beszédre gondolsz.
2020. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, de közben megtaláltam:

https://www.youtube.com/watch?v=fjzM6V9I9OY


Egy (ATV-s) interjúban hallottam, hogy hiányoznak belőle pl az LMBTQ+ emberek, meg a nők. Utóbbival egyetértek, pl Zrínyi Ilona, Mátyás anyja, Mária Terézia..de az előbbi? Hát nem tudom.

Nm provokációnak szántam a kérdést, mert az ilyenek jogait is tiszteletben tartom, de szerintem az már annyira magányügy, hogy ihaj.

2020. szept. 28. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:
No, ezt még nem láttam plakáton...
2020. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Várj...honnan lehet tudni, hogy nem szerepelnek benne lmbtq emberek? Vagy itt mindenki automatikusan azt hiszi, hogy az összes férfi a történelemben hetero volt? Lehet a papot védő egy lovag is meleg vagy bi, szóval ez elég retard feltételezés.


Amúgy linkelnél olyat, aki kiakadt rajta? Már olyat, aki nem értette a filmet teljesen félre?

Semmi "nemzethy" nincs benne, a videó is arról beszél, hogy a Kárpát-medence népei teszik együtt naggyá a helyet és közben olyan projekteket mutat, amik más népekkel közösön jöttek létre.


Ezen a videón szerintem max azok dühöngenek, akik képtelenek elfogadni, hogy a magyarságot, a haza szeretetét és a liberalizmust össze lehet egyeztetni. Mindkét oldalon, akik csak feketének és fehérnek látják a dolgokat. Én sajnálom őket. Ez pont olyan, mint amikor a humoros telefonos reklámon egy csomóan idegállapotba jöttek, mert csipetnyi önkritikájuk vagy öniróniájuk nem volt.

2020. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ATV videóit nézd meg. Én a videóra voltam kíváncsi. Innentől nem érdekel a téma, mert kis rákereséssel megtaláltam magam is. De olyan 1-1.5-2 hónapja akadt ki (fakadt ki rajta) valami baloldali értelmiségi, hogy hiányolja a LMBTQ+ embereket, a nőket, meg az egész a '30-as éveket idézi számára.


A nők hiányában igazad adok neki amúgy. A többi meg a szokásos rettegés. - A semmitől.

2020. szept. 28. 23:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Szubjektív véleményem pedig az, hogy a videó/kisfilm alapüzenete -szerintem számomra- az, hogy a Kárpát-medence népeinek igenis össze kell fogni. De ezt már olyan emberek fogalmazták meg a múltban, mint Kossuth, Széchenyi, Wesselényi, a "közelebbi" múltban meg Jászi, vagy Ady. Őket ultranacionalizmussal, kirekesztéssel nem lehet vádolni. Mégis kiveri a biztosítékot a videó EZEN üzenete, hiszen ez amolyan "náczi" dolog.
2020. szept. 28. 23:20
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Libsiként mondom, hogy ezzel a videóval az ég világon semmi gond nincs, csak egyes illibsi szereti beállítani magát és a nézeteit áldozatnak.
2020. szept. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően szép a videó, bár eléggé egyoldaluan mutatja be az eseményeket, ezért tűnhet propagandának.


A másik gondolat, hogy büszkék lehetünk a történelmünkre, sőt, legyünk is! De ettől független a jövőt kéne építeni és a jelen nem túl rózsás.

2020. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, 1-2 hónapja az összes libsi ismerősöm kiakadt a FB-on, hogy micsoda egy náci film ez. Amikor rákérdeztem, hogy megnézték-e, elolvasták-e a honlapon a szöveget, akkor ment a mellébeszélés. Amikor megnkérdeztem, hogy a környező országokkal való megbékélés és összefogás mitől szélsőségesen nacionalista, akkor arra értelmes válasz nem volt.

Valalyik ballib médium leközölhette, hogy ez ilyen, ők pedig gondolkodás nélkül terjesztették a propagandát.

Nincs ezzel a videoval semmi baj, ahogy nem a körúti bringasávok miatt lett dugó szeptemberben.

2020. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Igen, ez tényleg nagy öngól a libsik részéről, hogy az alapgondolat és az üzenet a szomszédainkkal való együttműködés, és közös jövőépítés. És ennek -igaz nem kizárólag- a múltban, közelmúltban pont, hogy baloldali vagy liberálisnak mondottak voltak a szószólói.

Erre önkívületi állapotban nácziznak.

Most ez mi?

Épp ezért nem érdekel a téma.

2020. szept. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!