Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Dúró Dóra...

Elképzelhető, hogy Dúró Dóra gyakorlatilag tönkretette a saját politikai karrierjét azzal, hogy kamerák előtt elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon súlyos hibát követett el a legutóbbi cselekedetével, hogy egy LMBTQ barát mesekönyvet, ami arról szól hogy legyünk elfogadóak és toleránsak másokkal szemben, a kamerák előtt elpusztított. Úgy gondolom, hogy meggondolatlanul és dühből, gyűlölettel fűtve cselekedett. Pusztán az, hogy egy könyvet elpusztított a kamerák előtt, egyszerűen azért mert politikailag nem ért egyet a tartalmával, engem a náci idők könyvégetésére emlékeztet.


Véleményem szerint Dúró Dóra ezzel átlépte a jó ízlés határvonalát és nyíltan egy kirekesztő, náci jellegű dolgot csinált. Szerintem sem az emberi, sem a politikai megítélésének nem tett jót ezzel. Szerintem neki innentől fogva befellegzett a politikai karrierjének. Úgy gondolom, az lenne a becsületes lépés, ha Dúró Dóra elnézést kérne és lemondana. Elképzelhető, hogy innen már nincs visszaút a számára és gyakorlatilag vége a politikai pályafutásának?



2020. szept. 30. 18:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem, sőt.
2020. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem Dúró álnéven szokott írni és ebbe a mesekönyvbe is írt mesét. A kiadóval és többi íróval összedugták a fejüket, hogy mi lenne a legjobb reklám a könyvnek. Dúró előállt vele, hogy mi lenne ha ledarálná egy sajtótájékoztatón? És bumm, megszületett a bestseller, amit a reklám nélkül jó ha százan megvettek volna, így meg már most újra kell nyomtatni pár nappal a kiadás után.

Ha a politikai karrierjének vége is, szerintem a kiadók alkalmazhatnák marketingesnek.

2020. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Dúró Dóra és a Mi Hazánk-ról eddig is többségében hasonló kép élt nagyon sok ember fejében, úgyhogy nem hiszem hogy ezen nagyon változtatna
2020. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
36%
Ja, tönkretette. Sem az LMP, sem a Momentum, sem a DK-MSZP nem fogja indítani a választásokon.
2020. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek a kérdezővel.
2020. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
33%
Nem, sőt inkább jól csinálta.
2020. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
57%

Dúró híresebb lett.

Nem liberális körökben semmi baja senkinek vele.


Persze, nem kellett volna feltétlenül ledarálni, de már mindegy.

2020. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már. Politikusok mindig is cirkuszolnak. Nincs ebben semmi meglepő. Ki-ki a lehetőségeihez képest. Így volt ez mindig és így is marad.
2020. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Több embernek van elege az LMBTQP-propagandából, mint hinnéd.
2020. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
14%
Pár nap aztán totálisan elfelejtik az egészet, most sem lehet már jóformán semmit látni róla.
2020. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!