Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok az afrikai...

Támogatnátok az afrikai menekültek befogadását Magyarországra?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Támogatom az afrikai menekültek befogadását.
Ellenzem az afrikai menekültek befogadását.
Afrikából csak az európai, búr, német, angol, magyar származású menekültek befogadását támogatnám.
Az etnikum nem számít, de a vallás igen. A keresztény menekülteket fogadnám, a muszlimokat nem.
Az etnikum, vallás nem számít, de az intelligencia, képzettség igen. Értelmes, magasan képzett emberek jöjjenek, buták, analfabéták ne jöjjenek.
Nem érdekel, nekem mindegy.
77 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert nehéz lenne itt tartani őket. Lásd a magyar fiatalokat is milyen nehéz itt tartani
2020. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok Fidesz "szavazó".

Így a válaszom: Nem. Nem támogatnám.

2020. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Azt gondolom, hogy akkor is jönnek ha mi nem akarjuk. Mi a valóságban csak azt döntjük el, hogy mit csináljunk azokkal, akik itt vannak. Az, hogy "ne jöjjenek", olyan mintha valaki azzal akarna választást nyerni, hogy nyugaton keljen a nap és keleten nyugodjon le. A globalizáció miatt ez egy természetes, gyorsuló és megállíthatatlan folyamat.

Hogy mit csináljunk velük, szerintem a legcélszerűbb dolog

1) befektetni az oktatásukba, kulturálisan és képzettség tekintetében is felhúzni őket

2) minél inkább elválasztani őket egymástól, hogy elkerüljük a gettósodási jelenséget

A vallás, etnikum nem érdekel.

2020. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Felcsutra mindenképpen. Néhány balaton parti településre is.
2020. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
A nők többsége szerintem támogatná..
2020. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Vállalom, hogy "libernyák" vagyok!!!


Igen. De...1, apró feltételem van! Így nézzenek ki: [link]

2020. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

6

Várjál csak, amíg a gyerekedben kiüt vmelyik ős. Különben vicces lenne.


SEMMIFÉLE AFRIKAI, még afrikai gyökerű befogadását SEM támogatom EURÓPÁBAN.

2020. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Afrika hatalmas kontinens és az ottani országok csodálatosak. Van ezeknek az embereknek saját országuk. Abban segítenék, hogy ott tudjanak jobban élni, de abban nem, hogy helyette ide jöjjenek.

2020. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
A valódi problémát lassan 100-150 éve senki nem akarja megoldani, nem csoda hogy a fél kontinens idevágyik. Támogatni kell őket olcsó de hasznos technológiákkal pl. víztisztítás, angol oktatás, digitalizáció stb...
2020. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%
Aki támogatja fogadja be a saját házába őket, aztán pár hét múlva feltehetjük újra a kérdést neki, hogy támogatja még?
2020. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!