Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ szimpatizánsok...

Ha az LMBTQ szimpatizánsok annyira toleránsok, akkor miért fenyegetik azokat halálosan, akik ellent mernek mondani nekik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy sokgyermekes anya halálát kívánják az egyik legnagyobb közösség portálon. Ez egy gusztustalan és visszataszító magatartás azoktól, akik csak mímelik a toleranciát, de csurig vannak gyűlölettel.

2020. okt. 1. 20:35
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
8%
Pedig a P elengedhetetlen náluk.Ezt tudod te is #10-es!!
2020. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
24%
Mert csak az LMBTQP emberekkel és a velük egyetértőkkel toleránsok. A velük egyet nem értőkkel diktatorikusak, és ha rajtuk múlna, a normális embereket még börtönbe is záratnák a véleményük miatt.
2020. okt. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
71%

Az olyan normálisakat, mint te, aki annyira tudatlan, hogy a homoszexualitást egybemossák a pedofíliával?


Nem zárnálak börtönbe, csak mindössze zavar a véleményed.

2020. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy lássuk csak mi történt. Dóra ledarált egy könyvet, amiről az egész lmbt közösség kis része tudott csak, tehát semmi propaganda jellege nem volt, de ő így állította be.


Erre nyilván sok ember felháborodott (nem csak a homokosok), mivel ha nem tetszik egy könyv, nem kell megvenni, de ez a hangulatkeltés felesleges Dóra részéről.

Néztem a mi hazánk honlapját, tele van fröcsögő cikkekkel, hogy az lmbtqp szörnyek megtámadtak egy szerencsétlen 4 gyermekes családanyát, ezért tüntit kell szervezni, hogy védjük meg a csaladanyákat.

Na már most, az egyetlen csaladanya, aki támadva volt, az Dóra volt, de ő sem azért, mert csaladanya, hanem mert olyan dolgott tett, ami sokak szemében gyűlöletkeltő. De ő most szépen belebújik ebbe a mártír szerepbe, miszerint az lmbtqp szörnyek a normális csaladmodell ellen vannak, pedig itt az egyetlen, aki valami ellen tüntet, az a mi hazánk az lmbt emberek ellen, akik amúgy kussolnak, és normális adofizetokent termelik a gdpt.


Személyes megjegyzés, hogy csodalkozom hogy a mi hazanknal még nem nőtték ki ezt a kuruc.info stílusú véresszáju fröcsögést. 18 évesen ez még menő, de 35-40 évesen, csaladapaként sztem vérciki ilyen gyűlöletkeltő cikkeket írni. Arról nem is beszélek, hogy hatalmas intelligenciara vall, hogy a pedofíliát egy kalap alá veszik a melegséggel... (miközben semmilyen lmbt szörnytől nem hangzott el soha, hogy a pedofília normális dolog lenne.) Nézzetek meg a Kinsley életéről szolo filmet, ő biszex volt, de amikor kiderült egy kutatási alanyáról, hogy pedofil, azt mélységesen elítélte, mint minden jóérzésű ember.


Egy gyermeket megrontani nem ugyanaz, mint amikor két felnőtt meleg ember egyenrangú kapcsolatban él egymással. Szóval ezért megdöbbentő számomra a mihazank kirekesztő retorikája, pedig én hazaszerető magyar csaladanya vagyok, de mivel biszex is vagyok, ezért szerintük én a pedofíliával is közösséget vállalok. Hát nem!!! És ezt csak azért írom, hogy lássátok, milyen egy lmbtq szörny véleménye a dologról, és valószínűleg amúgy sok lmbt szörny él a környezetetekben is, csak mivel nem szivárványhajú gyűlöletkeltő pedofil állatok, ezért észre sem veszitek őket.

2020. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
5%
#14-es!Hogy fér össze a biszexualitás a családdal????Mivel mondtad hogy anya vagy!
2020. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
88%
Hogy hogy hogy fér össze? :D Attól mert még valaki biszex, lehet monogám, nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap orgia van férfiakkal, nőkkel vegyesen. Férfi a párom egyébként.
2020. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
16%
És eltűri a férjed hogy néha megcsald egy nővel.Néha napján.Szép kis családi körülmények.
2020. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
80%
:D sose csaltam meg, mondom monogám vagyok.
2020. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes egy leányzó vagy.
2020. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Minden esetre érdekes volt olvasni a toleránsok hörgését, és az átkaikat. Ezek alapján miért reklámozzák magukat morálisan felsőbbrendűnek?

Az meg miféle marharépa érv, hogy aki nem ért egyet az lmbtq-val, az látens homo? Ez nem érv, hanem a gyerekes sértődöttség lenyomata, durcáskodással tetőzve.

2020. okt. 2. 11:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!