Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt a mi hazánk,...

Miért hiszi azt a mi hazánk, hogy a homoszexulitás az egy divat, és nem genetikai okok miatt lesz valaki meleg?

Figyelt kérdés

Ők teljesen fordítva ülnek a lovon. Azt hiszik, hogy melegnek lenni választás kérdése, és genetikailag bennünk van a homofóbia. Ez pont fordítva van. A homoszexualitás a genetikai, a homofóbia csak egy tanult viselkedés, amit abba lehet hagyni.

Ezt a család védelmet se értem. Mitől kell védeni a családot? A homoszexuális térítőktől? Érdekes engem még senki se térített át a homoszexualitásra, és ha próbálkozott volna, akkor is a nőkhöz vonzódnék és nem férfiakhoz. Senki se lesz úgy meleg, hogy egyik napról a másikra eldönti. Valaki vagy alapít családot vagy nem. Ez döntés kérdése. De bakker pontosan miért is kéne megvédeni a hagyományos család modellt? 8 milliárdan élünk ezen a bolygón. Na magyarázzák már be nekünk, hogy fogy a nép. Az igaz, hogy problémás az afrikaiak túlszaporodása, ami ellen tényleg kéne tenni valamit, de nem az a megoldás, hogy még jobban teleszüljük a bolygót, és 15-20 milliárdan éljünk itt, aztán ezzel élhetetlenné tegyük a Földet. Engem ezért idegesít a mi hazánk szülj gyereket féle propagandája. Az afrikai és az ázsiai túl szaporodást kell megállítani, és nem versenyezni, hogy mi szüljünk többet, ami inkább katasztófához vezet, mint megoldáshoz.

Az, hogy Dúró Dóra nyilvánosan ledarált egy olyan könyvet, ami az elfogadásról szól, olyan emberekről, akik eltérnek az átlagtól, ez bizonyítja, hogy a mi hazánk egy fasiszta párt. Ha nem fasiszták, akkor nem tudom mik.


2020. okt. 1. 21:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
54%

Mi Hazánkosként válaszalok, légyszi ne pontozzatok le.


Szerintem az igazság valahol a kettő között van. 100% biztos vagyok benne, hogy ha nem lenne divat a homszexualitás, sokkal kevesebben lennének. A homoszexualitástól való undorodás pedig igen is genetikailag bele van kódolva a többségbe, ahogy az attól való undorodás is, ha valaki sz**t eszik. Semmi bajom nincsen a sz** evéssel egyébként, de azt is inkább négy fal között csinálják, lehetőleg titokban, ahogy a homoszexualitást is.

2020. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%
Mert a homoszexualitás divat, és nem genetikai okok miatt lesz valaki "meleg" (helyesen: b_zi).
2020. okt. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
40%
16, ez hamis logikai következtetés, hogy ha engem nem neveltek rá, mégis olyan lettem, akkor a neveléssel nem lehetek olyan. Ez két különböző dolog, nem bizonyítás. A melegek gyakran élnek vele, talán csak elfogultak, de szerintem inkább hazudnak. Ez azt mutatja, hogy komoly gondjaik vannak a homoszexualitáson kívül is. Terjeszteni akarják a kórt, azt hazudják, hogy ez normális, tönkre akarnak tenni más embereket lelkileg. Ők nem élhetnek teljes életet, nem szaporodhatnak, és számtalan lelki betegség társul ehhez, tehát ez egy betegség. De csak rá kell nézni egy férfiasan viselkedő, rövid hajú, kövér leszbikusra...
2020. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
62%

20. Szerintem te is nézz szembe az igazsággal, és dolgozd fel a traumáidat, ha már itt arra vered, hogy pelenkás gyerekeket zaklatnak, akik ettől homokosak lesznek.


Hiába fáj neked, nem minden b-uzit zaklattak kiskorában, és nem minden molesztált gyerek lett b-uzi felnőtt korában.

2020. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
51%
Volt börtönőrként mondom ez konkrétan úgy ment hogy bejött az elítélt heteroszexuálisként és kiment biszexuálisként miután párszor leejtette a szappant. Nincs itt semmilyen genetika.
2020. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy #23 is írta, mind a kettő benne van a dologban, a genetika IS meg az életkörülmények, nevelés IS.

Tény, hogy vannak akik a legszigorúbban heteroszexuális közösségekben is homoszexuálisok - és ez a múltban is így volt. Vagyis a "genetika" is benne van a dologban, ez tény. Nem a gének, hanem valamiféle veleszületett probléma, ami lehet a terhesség alatt egy vegyianyag, trauma ami befolyásolta az idegi pályák fejlődését vagy akár egy véletlen defirmáció a növekedés során. Nekem is van születéri rendellenességem, ahogy az egyik gyerekemnek is - ez mindennapos dolog, csak azok másban jelennek meg. Ahogy bizonyított már más személyiség jegyeknél is (depresszióra való hajlam, agresszivitás, stb.) hogy a terhesség alatt történtek is gyakran felelősek érte (nem kell többet megnézni, mint hogy ilyenek a kábítószerező nők újszülöttjei).

De ez csak egy kis része annak a népességnek, akik ma magukat az lmbtqxyz közösséghez tartozónak vallják. A nagyobbik részük már a születése után a biológiai hajlamukkal ellentétesen vált "mássá", és bizony nagyon sok esetben ez szimplán a divat miatt történik meg.

Amikor egy fiúnak kiskamasz korától olyan nemi vágyai vannak amik a nőkkel kapcsolatosak, vagy egy lány a hercegről és a csókjáról álmodozik, majd ezek után lesz "homoszexuális" ott kizárólag a környezet hatása az ami ezt kiváltotta. Márpedig a biszexuálisok eleve ilyenek. Ha nem lenne számára jó és élvezetes a heteroszexuális kapcsolat akkor nem is csinálná - tehát a homoszexualitás nélkül is tökéletes, boldog életet élhetne. csak mivel ez ma már nem számít elkerülendőnek, így megteszi. Hiszen miért ne tenné meg?

Az lmbtq közösség igen kis része az amelyik alapvetően oda is tartozik. A többségüknek jó pszichiáterre és normális életkörülményekre lenne szüksége, ahol el tudná választani egymástól a valóságot és a társadalmi lehetőségeket, netán kényszert.

Az soha senki nem fogja nekem megmagyarázni, hogy az a férfi miért is lenne homoszexuális, aki egy olyan pasira bukik aki NŐNEK NÉZ KI. Ha valóban homoszexuális akkor pont nem akarna olyat akit nőnek lát - ha meg olyan kell neki aki nőnek néz ki mert úgy öltözik, úgy próbál beszélni, sminkelni, viselkedni, mint egy nő - akkor az a pasi nem homokos, csupán a normális valódi nőkkel nem sikeres.

2020. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
13%

26

HA "genetikai..." lenne, akkor kimutatható lenne. Mint a születési rendellenességek, ahogy írod. Főleg megtalálták volna az objektív kimutathatóság mikéntjét az lmbt lobbi határtalan anyagi lehetőségeivel.


Nézz utána annak az eddig előállt 2 "bi" esetének a hírhedt orgonaművésszel.

30 éves korukig tartott, amíg tizenéves koruktól -a zaklatás idejétől- eljutottak a segítségkérésig.

És ha 2 volt, volt ott több is.


Ha nem félsz, olvasd el a PestiSrácok cikkeit a MAGYAR szervezett pedofilokról. Több mint ezren egymásnak adnak tanácsokat, hogy már eleve hogyan-honnan-milyen párt keressenek, aki megfelel a szégyenletes és bűnös céljaiknak.

És akkor gondolj bele hogy 1, azaz egyetlen pedofil hány szerencsétlen gyereket zavar meg, tesz tönkre az egészséges fejlődésben. És ezekből a gyerekekből csoda lenne, ha normális heteroszexuális ember fejlődne, nem?

2020. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
#27 szerintem olvasd el újra amit leírtam. Pont ez a lényeg, hogy vannak ugyan olyanok akiknek ez afféle "genetikai", vagyis veleszületett problémája, de éppen arról írtam, hogy a többségnél nem így van - ahogy te most ugyanezt kéred tőlem. Egy csónakban ezezünk!
2020. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
16%

28

Rendben van, csak azzal nem érthetek egyet, nincs rá alap, hogy genetikai IS lenne.

Erre nem tekinthető bizonyítéknak, hogy heteroszexuális közösségben- családban is előfordulnak homo-k.

Ezért írtam, hogy egyszer olvasd el a tényfeltáró cikket a pedofil szervezkedésekről Mo-on. Heteroszexuális pedofilok is okoznak szörnyű károkat.

2020. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#29 Tényleg meg kellene nézned rendesen ami le van írva.

"Vagyis a "genetika" is benne van a dologban, ez tény. Nem a gének, hanem valamiféle veleszületett probléma, ami lehet a terhesség alatt egy vegyianyag, trauma ami befolyásolta az idegi pályák fejlődését vagy akár egy véletlen defirmáció a növekedés során. "

2020. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!