Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kell ugyanazt a választá...

Minek kell ugyanazt a választási plakátot minden egyes oszlopra kiakasztani?

Figyelt kérdés
Nekem ez ilyen megáll az ész kategória, mikor valami választás jön, és egy utcában minden_áldott_oszlopra kirakják ugyanazt a plakátot, és végigmész az utcán és 200 méteren van ugyanaz a plakát 40-szer. Minek? Egyszer miért nem elég? Vagy mondjuk maximum 3-4 db? Minek 20-30-40 egy pár száz méteres szakaszon? Ennyire hülyének nézik az embert? Mekkora pénzkidobás már. Rakjanak ki kettőt egy utcába, mindenkinek tiszta lesz szerintem hogy választás van. De mész és 10 méterenként van egy villanyoszlop, és van 40-, és mind a 40-en ugyanaz a fej lóg ugyanaz a szöveggel, mint a Klónok támadása... Minek?

2020. okt. 3. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Miért kell ugyanazt a reklámot minden 20 percenként bemutatott reklámblokkban lejátszani? Miért kell ugyanazt a hirdetést minden egyes lapban megjelentetni?

Mert akkor megy bele a fejedbe.

2020. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismétlés a tudás anyja. Mire egy politikában nem jártas emberke végig sétál az utcán, hazaérve már kívülről tudni fogja a szlogent, hogy kire fog szavazni.
2020. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, hogy sok olyan választópolgár van, aki bemegy a szavazófülkébe, fogalma sincs az egészről, de XY-ra húzza be az x-et, mert a sokat látott plakátjának színe megmaradt a retinájában.
2020. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg előbb megutálja, ha mindenhol azt látja.
2020. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Minél több van, annálmjobban rögződik a népünkben, hogy nincs más választási lehetőség.
2020. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!