Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor az lmbtqstb...

Orbán Viktor az lmbtqstb mesekönyvről: "Hagyják békén a gyerekeinket"! Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 08:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%
#10 Csak hogy a mesékben egyáltalán nem kellene ilyenről szónak lennie.
2020. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
48%
A homoszexuális kapcsolatok a világ ugyanolyan természetes részei, mint a heteroszexuális kapcsolatok. Ha az normális, hogy anyu+apu szerepel egy könyvben, az is ugyanolyan normális hogy anyu+anyu szerepel benne. Mindkettő megtörténik a valóságban is. Nincs benne semmi különös.
2020. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%

"Lassan már ciki lesz heterónak lenni."

"a tébolyodottak néznek fura szemmel a heterókra."

Az a jó ebben, hogy semmilyen alapja nincsen, viszont kiválóan alkalmas arra, hogy megtámogasson egy kis kisebbségek elleni erőszakot vagy kirekesztést. NEM "ciki" heterónak lenni. Én is heteró vagyok, soha életemben nem éreztem azt, hogy emiatt hátrány ért volna. És mind pontosan tudjuk, hogy ti sem. Egyszerűen csak hazudtok.

Mindenki tudja, hogy ez a "már ciki heterónak lenni" szöveg nem takar semmilyen valós jelenséget, mert a valóságban egyáltalán nem ciki heterónak lenni. Akkor meg miért hazudtok ilyen nyilvánvaló hülyeséget? MINDENKI aki olvassa, napi szinten tapasztalja hogy nem igaz.

2020. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
34%
#12 Elég nagy baj az.
2020. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
45%
#14 mi elég nagy baj? Hogy a valóság az olyan mint a valóság, nem olyan mint a te víziód? Hát borzasztóan sajnálom...
2020. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
43%
#15 A baj az, hogy ilyen a valóság. De legalább szaporodni csak a heterók képesek természetes úton :)
2020. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 tgt ***** válasza:
42%
Meseország mindenkié, akár tetszik Orbánnak, akár nem.
2020. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Molyember ***** válasza:
48%
Gondolom már a vérfideszes emberek is megunták a migránsokat, ezért kellett egy új ellenség. Jelenleg ott tartunk, hogy a hős nemzeti oldal beszart egy mesekönyvtől. Taps.
2020. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsére nem kötelező megvenni és az iskolában sem kötelező olvasmány. Én biztos nem fogok ilyen könyvet olvasni a gyerekeimnek.
2020. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom a válaszadók közül hánynak van gyereke. Nekem 2 fiam, 6 és 10 évesek, a nagyobbikkal beszéltem már erről, nem téma, de teljesen természetesnek vette. Nem értem miért kell ezt felfújni, ha valaki jónak látja ezt a könyvet a gyerekének, akkor vegye meg, nem ettől lesz homoszexuális a gyerek, de elfogadó igen. Kaléta ellen miért nem emelte fel a hangját, ő tényleg bánthatja a gyerekeinket.
2020. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!