Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy innentől...

Elképzelhető, hogy innentől fogva a politikusok Magyarországon egyre hangosabban és durvábban fognak felszólalni az LMBTQ közösség ellen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre az elmúlt 3 évben, hogy folyamatosan egyre hangosabban és durvábban szólalnak fel Magyarországon az LMBTQ közösség ellen. Egyre csúnyább és keményebb dolgokat mondanak ki, egyre nyíltabban. Ugye nemrég történt Dúró Dóra könyv pusztítása, szerintem ez egy "motivációt" adott a politikusoknak, hogy a homofóbia egyre inkább teret nyerjen Magyarországon. Félek, hogy a hazai LMBTQ közösség jogai egyre rosszabb helyzetben vannak.


Ne feledjük azt se, hogy májusban elvették a transzneműektől a nemváltás és névváltás jogát, augusztus 20-án pedig pedig Orván Viktor, mint negatív dolog említette meg a szivárvány családokat. (Most pedig, a könyv pusztítás kapcsán, nem ítélte el a dolgot.)


Lehetséges, hogy ez csupán a kezdet és egyre inkább azt kell majd tapasztalnia a hazai LMBTQ közösségnek, hogy fogynak a jogaik és kirekesztik őket?



2020. okt. 4. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Az utóbbi években az lmbt lobbi is agresszívabbá vált, ez rá az ellenreakció.
2020. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez csak a választói igények kielégítése. Felmérések szerint ezeknek a pártoknak a választói ezt igénylik, ezért ezt mondják nekik.
2020. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Én nem vagyok szavazójuk, mégis egyetértek ebben velük. Nincs helye már az oviban a buzulásnak.
2020. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos benne van a pakliban és elszomorító. Remélem, hogy nem lesz nálunk olyan durva a helyzet, mint Lengyelországban.
2020. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Rengeteg gyerek jovőjét teszi tönkre a meleg lobbi. A liberális nyitott gyermeknevelés eredménye hogy a gyerek 20 éves korára egy lelkileg tönkretett kokainfüggő felnőtt lesz. Egyre több gyerek bánja meg a látszatszabadságot és a szülői felelőtlenséget amely mindezt ráhagyta. Ha valamiért ezért nen éri meg támogatni se szeretni az LMBTQ-t. Itt van pl. Charlie Evans: [link]

<br>

2020. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%

Javítson ki valaki ha tévedek de szerintem a ti ügyeteken egyáltalán nem segít az ha gyerekeket céloztok meg mint közönség, sőt sokan nyitottabbak lettek volna ha nem süllyedtek ide. Szociálisan nem vagyok annyira konzervatív (szerintem mindenkinek joga van úgy élni ahogy akar anélkül hogy atrocitás érné) de a gyerekkor egy no-go zóna kell hogy legyen ami az LMBT dolgokat illeti.

Plusz egy jótanács: vegyétek már észre hogy ahogy gyarapszik a betűitek sora úgy csatlakoznak hozzátok egyre vállalhatatlanabb csoportok akik például hátborzongató módon rögtön a gyerekeket céloznák. Nézz utána például a MAP (Minority Attracted People píszí nyelven, magyarul pedofil) emberkéknek. Rendkívül sötét morális terület ez és hidd el normális ember (hetero, meleg, leszbikus stb.) nem hajlandó sorsközösséget vállalni velük.

2020. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

6

Mióta kéne normálisnak tartani a "meleg" -azaz homoszexuális, és a leszbikus embereket?

Attól függetlenül, hiába nem vállalnak "sorsközösséget" -akármi is lenne az- a pedofilokkal, attól még ugyanannak a problémának a két oldaláról van szó.


Különben meg a kutyát sem érdekel az lmbt csoport, csak az, AMIT és AHOGYAN csinálnak az egészséges közösség ellen. pillanatnyilag vagy hosszú távon egyaránt.

2020. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem valószínű, hiszen az utóbbi évtizedekben egyetlen magyar politikus sem szólalt fel az LMBTQP közösség ellen. Az LMBTQP-propaganda ellen igen, de ez más kérdés.
2020. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Követhetnénk a lengyel példát. Nekünk is kellene már egy konzervatív kormány. Rá kellene jönni, hogy nem a nyugat a követendő példa számunkra.
2020. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez már ilyen legjobb védekezés a támadás szint. Az lmbt akármi lobby kezdte az egészet...
2020. okt. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!