Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi adatokból lehet...

A jelenlegi adatokból lehet következtetni, hogy mennyi lesz a mortalitás fél év alatt?

Figyelt kérdés

Most kezd felfutni itthon a koronavírus hulláma. Napi 800-ról felugrott hétvégére 1300-ra a napi ferőzött szám. Mivel nem volt semmilyen korlátozás ; iskolabezárás, kijárási tilalom, így ha pl letesztelnénk az iskolákat kb mindenki az lenne már. Lévén hogy a gyerekek rohangálnak, olyan magatartást folytatnak amivel szerteszét fertőznek mindenkit. Egyébként is 7-10 gyereket küldenek mindennap haza sulikból. Vajon miér?


A korábbi járványügyi adatok lefolyásából lehet prognosztizálni, mennyi lehet majd a korházi lélegeztetőgépre kerülők ill elhalálozások száma pár hónap múlva?



2020. okt. 4. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Az írásodból arra lehet következtetni, hogy beszari vagy.
2020. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Nem találkoztam még koronavírussal. Légy megértő
2020. okt. 4. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
1-es te meg hülye vagy. :)))))
2020. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Én sem találkoztam vele, sőt, az ismerőseim ismerősei sem, mégsem félek. Ezt ne bántásnak vedd, nyilván más más véleményen vagyunk.


800-1300?

Arra nem gondoltál, hogy 3x annyit tesztelnek? Ilyen a világon nincs, hogy június-augusztus = 0 új eset, utána meg szeptember 1 = azonnal 800-1000... Arról nem beszélve, hogy csak este 11:00 után fertőz.

Külföldön se jobb amúgy. Tegnap egy plázában beültem kajálni, az étteremben, ami nem volt hermetikusan elzárva a pláza többi részétől (tudjátok hogy néznek ki ezek),ott nem kell a maszk, de ha átlépsz a "folyosóra" ott már igen.

Ez valami undorító, de mindegy.


Napi 7-10 gyerek.

Vajon miért? Mert ha allergiaszezonban (tudom, már lement) eltüsszented magad, az csak covid lehet.


Ez évtizedek óta így megy. Szeptemberben visszamennek a gyerekek a suliba, 1-2 héten belül tömeges nátha szezon. Csak most ugye se nátha, se szív-érrendszeri, se daganatos megbetegedések nincsenek, csak ez a megátalkodott liberális vírus.



Nem tagadom le, hogy van egy új vírus által előidézett kórfolyamat. Azt sem, hogy ez új lefolyású és számunkra ismeretlen, de azt a Jóistennek sem hiszem el (ilyen számok mellett -világszinten-), hogy ettől rettegni kell, meg le kell állítani a világot és megnyomorítani az embereket.


Kérdező, nem neked és azoknak az embereknek szántam, akik tartanak a vírustól, nem ítélkezem emiatt, és nem tartalak kevesebbnek, csak engem frusztrál, hogy erőteljesen korlátozzák a szabadságjogokat.

2020. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Akik el bagatellizálják ezt a koronavírus járványt azok nagyon primitív tájékozatlan emberek. Az ilyenek miatt emelkedik a fertőzések száma. Az ilyen kretének Veszélybe sodorják a normális embereket.
2020. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
#5 én meg pont az ilyen beszari állatok miatt rohadhattam otthon két hónapig tavasszal. Egy ember átlagosan 800-850 honapig él, ebből kettőt lenyúltatok. Mikor adjátok vissza?
2020. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Az adatok azt mutatják hogy egyre több a halott nálunk.


[link]

2020. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Éljen a Nyugatifény, Magyarország legfüggetlenebb és legobjektívebb hírportálja! 🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%

Ez nem matek, szóval csak a történetiség kedvéért, kerekítve:


Április 1 - 500 fertőzött

Május 1 - 1900 fertőzött

Június 1 - 1200 fertőzött

Július 1 - 900 fertőzött

Augusztus 1 - 600 fertőzött

Szeptember 1 - 1800 fertőzött

Október 1 - 20400 fertőzött

2020. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
20:33! Van olyan hiteles mint azorbán TV-k.
2020. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!