Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ciki egyátalán...

Szerintetek ciki egyátalán nem foglalkozni a politikával?

Figyelt kérdés

Egy ideig érdekelt, foglalkoztatott, mégha annyira mélyen nem is ástam bele magam a dolgokba. Kezdetben abszolút ellenzéki voltam, ez a tipikus "FÚJJ FIDESZ!!!", ez főként annak köszönhető, hogy a környezetemben mindenki ilyen álláspontot képvisel. Aztán jöttek önálló gondolatok, valamiben ezzel az oldallal értek egyet, valamiben a másikkal, valamiben kb senkivel.

Mára viszont már úgy gondolom, hogy a politika egyszerűen röhejes, szimpla hatalmi játszma, a jelenlegi pártok közül MIND gusztustalan.

Ráadásul annyiszor voltam már interneten elhordva fideszestől kezdve gyurcsányfanon keresztül egészen momentumosig, csak mert valamiben ezzel értek egyet, valamiben azzal, hogy már nem is tudom megszámolni.

A lényeg, hogy baromira unom az egészet, nem szeretnék erről senkivel beszélgetni, nem szeretnék szavazni járni.

Ettől függetlenül érdekelne, hogy ti mit gondoltok arról, ha valaki teljes mértékben elzárkózik a politikától.


2020. okt. 6. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. Nem érdekel téged és kész.
2020. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem érdekel akkor mit keresel itt? :D

Nem ciki egyre többen vannak így azt tapasztalom.

2020. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Annyiból ciki, hogy pont most kéne leginkább összefogni a nemzetgyalázó zsidesz rezsim ellen. Ez most mindenkinek érdeke szerintem aki nem a tolvajbanda tagja. Aki fideszes az csak hazaáruló tolvaj lehet sajnos és minden áron meg kell tőlük szabadulnunk, hogy ismét egy élhetőbb országunk legyen, ami tényleg a magyaroké, nem pedig a cigány-maffiáé. Le a rablócigány kormánnyal!!
2020. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen megértelek, kérdező, nekem is nagyon rossz véleményem van mindkét oldalról.

És nem, egyáltalán nem ciki. Sőt, ismeretségi körömben egyre kevésbé akar/mer politizálni bárki is mások előtt, mert annyira könnyen elszabadulnak az indulatok, hogy jobb kerülni ezt a témát. Egyedül a szüleim, akik totál fideszesek, ők szokták hangoztatni sarkosan a nézeteiket. Meghallgatom, aztán másra terelem a szót.

2020. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki legalább nem szennyezed magad vele
2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem ciki, de azért a tájékozatlanságra nem is kell büszkének lenni.
2020. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
#3 A kérdezőt nem érdekli a politika, vágod? Sem a zsidesz, sem a zsurcsány és semelyik idióta sem.
2020. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy valaki nem foglalkozik politikával,még nem tájékozatlan,csak nem érdeklik ezek a dolgok.Vagy mert egy normális párt sincs akire szavazna.
2020. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 árokpart ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem ciki. Sem normális politikai elitünk és sem függetlne szabad országunk sincsen úgyhogy innentől csakis cirkusz az egész. Márcsak akkor fogok jómagam is politikával foglalkozni, mikor reális esélye lesz és reális közelségbe kerül függetlenségünk teljes kivívása és egy szabad független nemzeti kormány létrejötte. Addig inkább munkával,tudománnyal, vallással, szórakozással, kikapcsolódással foglalkozom.
2020. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Mégis hogy tudod ezt megtenni? Ide jársz orvoshoz, itt dolgozol, itt kapod a fizetésed. Muszáj, hogy foglalkozz vele.
2020. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!