Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hagyja békén a...

Miért nem hagyja békén a gyermekeket, fiatalokat a hazug mer propaganda hadsereg? Pesti Tv, el a kezekkel a fiataljainktól!

Figyelt kérdés
Erről írtam már választ az egyik kérdéshez, de annyira fáj ez az elvtelen, hazug zsoldos propaganda, hogy nem lehet eleget beszélni róla. Érdeklődve, nyitottan ültem le megszondázni milyet lett a Pesti Tv. Elképesztően, dühítően, elkeserítően a legaljább hazug propaganda média. Ezzel a szellemiséggel nem lehet azonosulni. Neked sem a Jeszi!!! Konzervatív értékeket lehet vallani, hirdetni, azzal nincs bajom, sőt, támogatom. De hazudozni, erőltetetten kigúnyolni a politikai ellenfelet napi 24 órában, humortalanul viccelődni, retorikai képességek nélkül műsort vezetni (nem Jeszire mondom), pénzért gátlástalanul elárulni a polgártársaidat egy rabló hatalom szolgálatában, bármiféle önrevizió, önkritika nélkül létezni, az nem konzervativizmus. 14-29 éves korosztaly, van itt valaki közületek? Nektek ez bejön?

2020. okt. 7. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz csehül áll a fiataloknál népszerűség tekintetében ezért kell az ezredik propaganda csatorna.
2020. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Elég sanyarú élete lehet a kérdezőnek.
2020. okt. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha megfordítod az egészet, akkor azt is meg lehetne kerdezni hogy miért nem hadja békén a liberális mélysztrím a fiatalokat? Miért gúnyolják ki a politikai ellenfeleket? Miért hazudnak?
2020. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Miért nem hagyja békén a liberális közösség a gyerekeinket? Miért kell még a meséket is átírni, és bennük meleg meg transznemű szereplőket felvonultatni?
2020. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Igen miért kell már oviban "érzékenyiteni" őket? A mainstream miért nem bántja a szemed mikor az is média és nagyobb hatású mint a nyamvadék Pesti tv? Véleményem szerint a liberálisok nagyobb veszélyt jelentenek a gyermekeinkre.


Trumpnak igaza van be kell tiltani az érzékenyitő kurzusokat.

2020. okt. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Sosem értettem, hogy ha valaki valami elkerülhetőt nem szeret, akkor miért hallgatja, nézi? De ha értelemnek ellentmondóan, önként teszi, akkor meg miért háborog?


Kérdésed olvasva néztem utána, a mi TV-csomagunkban is van Pesti TV. Meg is lepett, mert nem szoktam vele találkozni (ahogy, most néztem, ahogy az atv-vel, hírtv-vel és még néhány más adóval sem), mert ki van véve a listából, így ha megjelenítem a műsorlistát, látni sem látom. Persze, tudnám nézni, egy kis ujjmozdulattal a listában is megjelennének, de nem akarom nézni. Persze, annak idején, mielőtt kivettem a listából, nyilván mindegyikbe bele-belenéztem. De, azért mert nem tetszett, nem bosszankodtam, háborogtam, még magamban sem. Megállapítottam, hogy nincs rájuk szükségem, így amennyire lehetett, eltüntettem a tekintetem elől. De, ha a szemem előtt lennének, akkor sem csábítanának nézésre.


Két dolgot juttattál az eszembe.

Egyrészt, a gyerekkoromat. Az ’50-es években voltak ilyen „El a kezekkel…” jelszavak, plakátok.

Másrészt, egy humorújságban régen olvasott történetet. Egy idős hölgy kihívta az erkölcsrendészetet azért, mert zavarta, hogy a közeli épületben egy fiatal nő rendszeresen meztelenkedik egy függöny nélküli ablak mögött. A hivatalnokok még függönytelen ablakot sem látnak. Mire a hölgy: így nem is. De ha fellépnek a konyhaasztalra, leakasztják a fenti bukóablakot, és az asztalra tett hokedlire állva eléggé kihajolnak, akkor ott balra, láthatják. Valahogy téged is így zavar a Pesti TV.


Nem remélhetsz választ a megszólított 14-29 éves korosztálytól. A regisztrálás alsó korhatára 16 év.


Az unokáimat is békén hagyja a Pesti TV. Ha egyáltalán tévéznek, akkor 119 adóból miért azt néznék? Neten sem szerepel a keresett témaköreikben. Nincs ilyen ingerük, a családban bőven van más téma, nem a politika.

2020. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesz másik kérdés is, a nem mai csirkéknek? Mert nem csak fiatalok nézik, ugye.
2020. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem csak az zavar hogy súlyos lopott pénzből indult és adják le az éterbe.
2020. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tgt ***** válasza:
71%
Jeszi, meg a többi nyomorult vicceskedő szerencsétlen olyan borzasztóan kínos, hogy az ellenzéknek kifejezetten előnyös a Pesti Tv nevű csatorna. Ha ezt gondolja a Fidesz a fiatalokról, akkor nagyon el van tévedve.
2020. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azért nézem mert annyira undorítóak nem azért mert érdekes vagy hasznos. Különben is ott van a közösségi média a facebookon tolhatnák ezerrel maguknak. Nem mindenki kíváncsi erre a mocskolódásra pláne tévében.
2021. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!