Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki daganatos beteg és...

Ha valaki daganatos beteg és koronavírusos és meghal akkor miért mondják azt hogy koronavírusban halt meg?

Figyelt kérdés

Szinte minden egyes halál eset ami a koronavírushoz kapcsolatos minden egyes meghalt embernek volt más krónikus betegsége is , tehát egy menthetetlen beteg aki így is úgy is meghalna az ha koronavírusos akkor mégis azt mondják hogy a koronavírusba halt bele nem a tüdő rákba.



Gyakorlatilag olyan még nem volt Magyarországon akinek a halálát konkrétan a koronavírus okozta volna.



2020. okt. 7. 20:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Hát persze, én tegnap a begyulladt lábujjkörmömmel voltam bőrgyógyásznál, és megkérdezték hogy ráírhatják-e a papíromra hogy koronavírusban haltam meg. XD
2020. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%
Mert pénzt kapnak érte. És nem keveset.
2020. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%
Ezt komolyan el kellene magyarázni?
2020. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%

"Gyakorlatilag olyan még nem volt Magyarországon akinek a halálát konkrétan a koronavírus okozta volna."


Gyakorlatilag volt rengeteg, éppen azt a gyakorlatot kéne kivezetni, hogy mindenkinek, aki belehal a vírusba kitalálnak valami krónikus betegséget, a kedvencem az volt, mikor bejelentették, hogy "Rejtett krónikus betegsége volt" a korábban teljesen egészségesnek, azért halt bele a vírusba.

2020. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Mit nem érteni ezen? Lehet a rákkal még elélt volna fél egy évet akár, de a vírus hamarabb megölte.. akkor teljesen jogos h korona vitte el
2020. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
Ha úgy vesszük, a halálát konkrétan nem a rák okozta, hanem hogy felmondta miatta valamelyik szerve.
2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

Nem értem a gondolkodásmódodat. Az a daganatos beteg, aki belehalt, lehet, hogy még éveket élhetett volna ha nincs a koronavírus.

Kíváncsi lennék mit mondanál, ha a te szeretteddel történne ilyen. Akkor lehet más véleményed lenne.

2020. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
41%

Leegyszerűsítem a választ kedves kérdező!

Akinél tesztelése után kimutatható a koronavírus fertőzés,annak halálához-mivel NEM vizsgálják tovább(!!!)-a koronavírus fertőzése IS "hozzájárult".

2020. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek kb. 80% -nak van valamilyen "krónikus betegsége", jelentős részének kialakult, egy részének vele született.

pl. nekem veleszületett krónikus betegségem van, ami még csak kezelést se igényel. még is ha meghalnék ebbe a nyavalya vírusban, az szerepelne, hogy krónikus szív és keringési problémák.

2020. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
9-es! Ez az, hogy ma mikor több millió magas vérnyomásos van, mindre, aki meghal és magas vérnyomása volt rá lehet mondani, hogy "mert volt krónikus betegsége" igen, csak semmi köze nem volt a kettőnek egymáshoz.
2020. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!