Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pusztított el egy újabb...

Miért pusztított el egy újabb LMBTQ mesekönyvet Dúró Dóra?

Figyelt kérdés
A könyvnek a címe, amit most elpusztított, "Vagánybagoly és a harmadik Á". Mégis miért csinálja ezt Dúró Dóra? Miért szenvedélye, hogy elpusztítson LMBTQ mesekönyveket? Lehetséges, hogy Dúró Dóra nagyot hibázott azzal, hogy ismét elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

2020. okt. 9. 21:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van! Minden ilyen szemetet el kell tuntetni.
2020. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
36%
Már várom, mikor esik neki kalapáccsal a Jóbarátok DVD sorozatnak. :D
2020. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
63%
Mert egy elmebeteg nőszemély.
2020. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
30%
Jól tette! Én is ezt tettem volna a helyében. Az ilyen "könyveknek" nincs helyük sem az óvodában, sem az iskolában, sem egy gyerek könyvespolcán sem. A könyvtárakról nem is beszélve!
2020. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
40%
Olyan ez, mint mikor a férje nekiállt lebontani a szovjet emlékművet egy kalapáccsal.
2020. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
76%
kinyilvánította a véleményét.
2020. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
56%

Én azt mondom égessük el az ilyesmiket! Éjszaka, hogy látványos legyen! Előtte tartsunk fáklyás felvonulást,

közben énekeljünk hazafias dalokat! Jajj de szép, felemelő lenne! Igaz, volt már rá példa...

2020. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
29%
Még egy-két ilyen könyv, és teljesen bekattan szegény.
2020. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
62%

#7 Jó hogy ezt felvetetted, való igaz, a nácik voltak azok annak idején akik könyveket égettek.

Ebből is látszik hogy a Miházunk bizony egy masszívan náci párt. És ilyen büntetlenül működhet.

2020. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
26%

Mert kinyilvánította a véleményét, Magyarország egy szabad ország (sajnos bizonyos területeken nem), ahol ki szabad nyilvánítani a véleményedet, megtorlás nélkül. Én azt mondom, hogy nagyon jól tette! Én is ezt tettem volna.


1. Gyalázza a népköltészetet, illetve a magyar irodalom remekeit.

2. Mossa a gyermekek agyát, mivel nem a hagyományos családmodellt mutatja be, modern liberális propaganda van benne és még össze is zavarja a gyerekeket. Éppen elég baj, hogy ez van a közéletben és 14 éves korára legalább egyszer hallott róluk akárhol. Rendkívül káros ez egy kisgyerekkorú gyerek fejlődésükre, személyiségére.


Egyébként a progresszív liberálisok örüljenek, mert egy diktatúrában egy ilyen könyvet nem adtak volna ki, oldaltól függetlenül. Szóval már csak ezért is hülyeség, diktatúrázni Magyarországot. VISZONT ha ők nem adnák meg ezt a jogot, a konzervatívoknak, vagyis a polgári engedetlenséget megtiltanák, akkor igazából, semmi közük nincs a nemzeti liberálisok, vagyis az eredeti liberálisok (például Kossuth Lajos). De ez nem újdonság...


Szóval szerintem abszolút negatív dolog, hogy a kisgyerekeknek, úgy mutatják be a különféle napról, napra bővülő LMBTQ+ mozgalom, meg betegségek tagjait, mintha ez valami teljesen hétköznapi és szokványos dolog lenne. HÁT NEM AZ!!! Én személyesen emlékeim szerint még az elmúlt években nem láttam senki ilyeskit, ha a TV-ből, meg az internetről ömlő információáradatot nem számítjuk bele. Másrészt ezek mind betegségek és vannak olyan emberek köztük akik aberrált módon hívják fel magukra a figyelmet. Rengeteg pszichológus, lelkész, orvos dolgozik a gyógyításukon, azt hiszem nem is egyszer az M5-ön is volt róla szó. Ha már a kamaszokat, meg a felnőtteket nem lehet békén hagyni, legalább a kisgyermekeket hagyják békén, ezzel a durva gender- és LMBTQ+-propagandával. Szerintem sokkal jobban hat a kisgyerekek személyiségére, ha például magyar népmeséket hall, amiben a fehér királyfi elnyeri a királylány kezét és rögtön papot hívatnak, nem pedig rabbit vagy nem tudom milyen valláso papjait és nem anyakönyvvezetőt, akinek nem is magyar zászló vagy a vállán, hanem szivárványos, ENSZ-es, dél-afrikai, meg transznemű, meg még ki tudja mi.

2020. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!