Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pusztított el egy újabb...

Miért pusztított el egy újabb LMBTQ mesekönyvet Dúró Dóra?

Figyelt kérdés
A könyvnek a címe, amit most elpusztított, "Vagánybagoly és a harmadik Á". Mégis miért csinálja ezt Dúró Dóra? Miért szenvedélye, hogy elpusztítson LMBTQ mesekönyveket? Lehetséges, hogy Dúró Dóra nagyot hibázott azzal, hogy ismét elpusztított egy LMBTQ mesekönyvet?

2020. okt. 9. 21:06
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
80%

Jézus Krisztus...Ennyi hülyét egy helyen... A magyar felnőttek félnek néhány mesekönyvtől, amit amúgy megsúgok...Nem muszáj megvenni.


Tudod van az a dolog a fejedben, lehet nem hallottatok róla, de néhányan agynak csúfolják és segít neked a gondolkodásban... Na most. Kicsit nézzél a fejedbe és gondolkozz el a távoli jövőn...Mondjuk azt, hogy van egy gyönyörű szép lányod, Juliska. Na most, te már elképzelted, hogy a te gyönyörű Juliskádnak lesz egy csodálatos férje és két apró kisgyermeke. Igen ám, csakhogy egy szép nap Juliska haza jön a teljesen "normális" (imádom ezt a szót, főleg hogy az emberek roh@dtul nem tudják a jelentését xd) na szóval ott tartottam ép, hogy Juliska hazajön egy leányzó kezét fogva. Legyen ő Mariska. Mariska és Juliska félve ugyan de elétek állnak és bevallják, hogy szerelmesek egymásba. Mit fogtok tenni? Elfogadjátok Vagy elviszitek orvoshoz, hogy kigyógyítsák a "betegségből"(kíváncsi lennék, hogy ki volt az a szellemi idióta, aki ezt betegségnek nevezte xd)


Jó lenne ha az emberek úgy nyitnak ki a szájukat, hogy először a szituációba képzelik magukat. Draga barátomat kitagadta a családja, mert a saját neméhez vonzódik. Megsúgom 16 évesen magának kell sütni, főzni, mert az anyja nem engedi, hogy leüljön az asztalhoz. És miért? Mert az édesanya úgy gondolja, hogy a fia megfertőzi a családot.


Meg amúgyis... Játsza itt mindenki a nagy hazafit, aki az ország gyerekeit akarja megvédeni.(Amúgy ne zavarjon senkit, hogy a gyerekek egyszerűen lesz@rjak, hogy ki kivel van együtt xd) Ameddig elmentek egy utcán fekvő ember mellett lehajtott fejjel és eszetekbe sincs megállni neki segíteni, addig ne tegyetek úgy,mintha saját magatokon kívül érdekelne is titeket bárki.


És tudjatok Mi a legszomorúbb?

Hogy a mai fiatal generáció sokkal hamarabb elfogadja a "más" embereket,mint az idősebb és "bölcsebb" (bár kötve hiszem) társadalom.

2020. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
23%

Én fiatal vagyok, magyar, keresztény, konzervatív, középosztálybeli családból. És nem fogadom el az ilyen dolgokat, mert tudom, hogy nem normális! És én, mint harmadikutas, minden embernek segítek, aki rászorul! Mert igenis, nem az a valódi empátia, hogy ki kit fogad el, hanem az, hogy mennyire segít, azokon, akiknek valódi problémáik vannak és nem az, hogy nem tudják szétfecskendeztetni a testüket, meg nem az, hogy nem tudják, gyermekeinket "örökbe fogadni", mintha normális lenne, hanem mondjuk azzal küzd, hogy nincs hol lakni neki, vagy hogy lehetséges, hogy másnap nem lesz mit enni neki! Én inkább velük vagyok empatikus és nem a travikkal, a b*zikkal, meg az egyéb betegségekben és aberrációkban szenvedőkkel.


Most pedig engedelmükkel lezárnám a több napja tartó vitát, mert látom, semmi értelmes érvet nem lehet felhozni a konzervativizmus ellen, pláne úgy, hogy csak a magatok véleményét harsogjátok és mást nem is hallgattok meg, vagy olyan arrogánsak vagytok, hogy az agyatokig el sem jut!

2020. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!