Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Donáth Anna nyilatkozata lent.

Figyelt kérdés

""Engem rengetegen keresnek. Hát a jogállamisági kérdések hozzám tartoznának. Věra Jourovával háromnaponta beszéltem telefonon. Informálisan – hangzik el a felvételen.

De hogy nem hajlandók ennél tovább menni, és akár politikailag elítélő nyilatkozatokat tenni. Ezért tudja a magyar […] kiforgatni akár Von der Leyen, akár Věra Jourova szavait sok esetben. De rengeteg informális telefonhívás, beszélgetés történt. Nemcsak velük, hanem az új Sargentinivel is, Gwendoline Delbosszal, francia képviselő a zöldektől, ő viszi tovább a magyar kérdést… és hát azt kell mondjam, hogy 90 százalékban sikeres volt az én munkám""



2020. okt. 10. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Politikai aknamunkát végez, mindent elkövet hazája lejáratásáért, tönkre tételéért, tolja a nemzetközi baloldal globalizációs szekerét. Jó komcsi!
2020. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Már maga a nőszemély is undorító...
2020. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy csinos a nőcike :)) De amit művelt... jó, sokan sejtették, de ez már mindennek a teteje.
2020. okt. 10. 10:06
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
A haza még mindig nem egyenlő Orbán Viktorral, kedves első.
2020. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"magyar […] kiforgatni"


Meg tudod mondani, hogy innen mit hagytak ki, és főleg azt, hogy miért?

2020. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
16%
Mit kéne erről gondolni? Ez most felháborító vagy üdvözlendő, elmagyarázná nekem valaki?
2020. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Erről az jut eszembe:Aki hazudik az jegyezze meg,hogy mit hazudik. :D
2020. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5: hallgasd meg a felvételt
2020. okt. 10. 10:33
 9/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%

"5: hallgasd meg a felvételt"


Jól hallhatóan a hírTV-n leadott felvételből is ki van vágva valami. Tehát a kérdés továbbra is fennáll, hogy mit és miért vágtak ki onnan?

És miért hitelteleníti magát egy műsor azzal, hogy megvágott felvételt ad le? Gyurcsánynál legalább úgy ahogy volt, vágatlanul meg lehetett hallgatni az egészet. Most miért kell ilyen szánalmas eszközhöz folyamodni?

2020. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Valószínűleg trágár szó lehet az, amit kivágtak.
2020. okt. 10. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!