Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit tudnál elképzelni magyar...

Kit tudnál elképzelni magyar miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Szerintem Orbán Viktor tökéletes, és bármennyire is nehéz kimondanom, sajnos ő sem fog örökké élni, és akkor Magyarországnak másik miniszterelnökre lesz szüksége.


Ti kit tudnátok elképzelni, kit szeretnétek látni a trónon? Például Dúró Dóra? Esetleg Karácsony Gergely? Puzsér Róbert?


2020. okt. 11. 19:01
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Fekete-Győr András?
2020. okt. 11. 19:01
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Ez most komoly? Előbb tudnám azt az elmebeteg Gyurcsányt elképzelni hatalmon, mint ezeket a celeb bohócokat...
2020. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezek csak az én alternatíváim. Puzsér Róbert miért bohóc? Gyurcsány már öreg sajnos
2020. okt. 11. 19:06
 4/23 anonim ***** válasza:
13%

Puzsér Róbert egy komplexusos, nárcisztikus szerencsétlen. Teljesen komolytalan, semmihez sem ért.

Pont jó neki a TV-ben való szereplés, ott ordibálhat, amit akar.

Nem véletlenül kapott 3-5 százalékot az önkormányzatin. Én (meg az emberek 99 százaléka azt sem tudta, hogy ki ez), de amikor utánanéztem, és megláttam, hogy miket csinált (xfactor meg mi az isten), az elég is volt a döntésemhez.

A sétáló Budapest (amit mindig felhoztak érvnek, hogy milyen progresszív) meg személyesen sértette volna az érdekeimet, ezért rá biztosan nem is szavaztam volna.

Röviden ezért gondolom, hogy komolytalan. (Egy igazi RIPACS!)

2020. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha muszály választani akkor Puzsér.

Vagy magamat az a biztos.

2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Fekete Győr azért már jóval inkább szóba jöhetne, bár ő nekem eléggé súlytalannak tűnik, amolyan "megélhetési" politikus.
2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Mindenkepp nőt! Epp itt az ideje!

😊👍

2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És Dúró Dóra? Legalább normális mesekönyvek lennének forgalomban...
2020. okt. 11. 19:18
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Lakatos Brendon lenne a legjobb miniszterelnöknek.
2020. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
2020. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!