Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy arról írt, hogy szólt...

Hadházy arról írt, hogy szólt az ellenzéki pártelnököknek Bíró 50 milliós mutyijáról. Ki hazudik, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha az ellenzéki pártok tudván tudtak erről sárosak, ha Hadházy hazudik, ő a sáros.


[link]



2020. okt. 11. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy?

Ha kiderülne hogy hogy Orbán Viktor az egész államvagyont kilopta, és mellette még a turulmadarat is megbäszta, annak sem lenne semmi következménye...

2020. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk azért az is valahol aranyos dolog, hogy ezt csak a vereség után merte kiírni, holott ő maga írja le, hogy ezekről az ügyekről már korábban tájékozódott...
2020. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, arról is ír, hogy éppen ezért egy percre nem reklámozta Bírót.
2020. okt. 11. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire propaganda ez a Bírós dolog, pont a helyi választás előtt futott fel az ügy..

De van egy központilag vezérelt ügyészségünk,nekik már rég meg kellett volna tenni a szükséges lépéseket ebben az esetben, nem ?

2020. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor Hadházy egy propagandista?
2020. okt. 11. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor Hadházy egy propagandista?"


Ha esetleg vennéd a fáradtságot, hogy gondolkozz és keress...

Ezt a hírt szeptember vége felé hozták le a kormányközeli portálok. Tett valaki feljelentést? Tett valamit az ügyészség?


Mondjuk az is cink, hogy Hadházy nyíltan leírja, hogy tudta van vaj a füle mögött.. legközelebb így lesz a miniszterelnök jelölttel is? :D

2020. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Veszem a fáradságot, te meg vehetnéd és normalitást plántálhatnál magadba. Most olvastam azt a Magyar Nemzet cikket, hát nem valami konkrét. Ha lett volna valami komoly részlet azt a NERszopók biztos megszellőztetik. De akkor Hadházy mit talált? És ha szólt a pártelnököknek, azok miért kussoltak?
2020. okt. 11. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:

"De akkor Hadházy mit talált? És ha szólt a pártelnököknek, azok miért kussoltak?"


Nem tudom, de ha lenne egy nyomozás akkor ez így már megállna talán bűnpártolásként is szerintem és ha a mentelmi bizottságban többségben vannak a Fideszesek..


Ebben a szituban ha én Fideszes lennék, akkor megpróbálnám mindkettőt bíróság elé vinni. Magaslabda és öngól :)

2020. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem öngólnak látom. Ha van piszokság az ellenzéki oldalon, azt ugyanúgy ki kell tenni közszemlére, mint a fideszes ügyeket. Nyilván ha Hadházy ezt így bedobta, annak oka van. Gondolom az, hogy van még ilyen ügy jó pár, hiszen a nagy ellenzéki összefogósdiban benne vannak a lopós szocik meg Gyurcsánypók is. Azt tudom elképzelni, hogy a Magyar Nemzet cikk után nyilvános adatbázisokban utánanézett az ügynek, erre sajnos a nemzetesek mivel értelmileg akadályozottak, nem képesek.Ott láthatott valamit, de csak kombinálok. A bűnpártolás az, amit Polt meg az összes fideszes csinál :D
2020. okt. 13. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:

"A bűnpártolás az, amit Polt meg az összes fideszes csinál :D"


Ezen felül a BTK szerint az is amit Hadházy csinál,ha van részletes tudomása a dolgokról. :D

2020. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!