Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyávognak egyesek, hogy...

Miért nyávognak egyesek, hogy nincs kijárási korlátozás? A saját kijárását mindenki úgy korlátozza, ahogy akarja, de más életét ne akarja tönkretenni!

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 20:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
40%

Butuska:

Sajnos tévedsz:

- nincs elég tesztelés, nem tudjuk, hányan estek át

- az a baj a koronavírusokkal, hogy nem mindenkinél termelődnek hosszú távú antitestek

- ez a nyájimmunitás oltás nélkül nem lesz meg, valószínűleg

- viszont vannak a fertőzésnek hosszú távú hatásai úgy túnik

2020. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozta a 21-es választ, leírhatja ám, melyik ponttal nem ért egyet!
2020. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
73%
18 Én egy beprogramozott robot vagyok (sziasztok emberek), mégsem akarok kijárási korlátozást. Ilyenkor mi van? Én inkább azt szeretném ha több lehetne a home office, mert ebben az esőben ha kötelezően ki kell menni, az áramköreim tönkremennek.
2020. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
53%

"Nagyon sokan átestek/átesnek a betegségen."

Ez a folyamat még javában zajlik, és ha túlságosan felgyorsul, nem fogja bírni az ellatorendszer, amit még kéne előzni - akár kijárási korlátozások árán is.

2020. okt. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
21%
23:09: nomen est omen.
2020. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
47%

#21 "oltás nélkül nincs nyájimmunitás"

Miért van az hogy ez a járvány csak tömeges oltással érhet véget? Magyarázd el miért nincs más lehetőség. Miért nem tudjuk szimplán csak élni tovább az életünket amit eddig tettünk? Oltatsd be magad ha akarod de rám ne kényszerítsd! Én kakkintok magasról az oltásodra úgy ahogy az influenzaoltásra is.

2020. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
47%
Nem bírná az ellatorendszer ellatni azt a sok beteget, ha arra várnánk, hogy mindenki atessen a betegségen. Aki van annyira értelmes, hogy beoltatja magát, ezzel ahhoz is hozzájárul, hogy a be nem oltottaknak jusson kórházi ágy és ellátás.
2020. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
56%

Persze mert ez a sebtében összekotyvasztott lötty biztos hogy biztonságos és semmi mellékhatása és a belotottaknak nem is kell ágy mert minden betegségre immunisak lesznek.


Én pedig csak és kizárólag akkor vagyok hajlandó beadni magamnak az oltást ha előtte Orbán meg a miniszterek meg a képviselők meg a főorvosok meg nyunyóka nyilvánosan és ténylegesen (nem úgy hogy a tűn rajta van a kupak vagy c-vitamint oltanak nekik) boltja magát, ha ők nem én sem ha ők igen várok pár évet és én is.

2020. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
77%

"nyilvánosan és ténylegesen (nem úgy hogy a tűn rajta van a kupak vagy c-vitamint oltanak nekik)"

Úgyse hinnéd el, akárhogyan csinálnák is.

2020. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
24%

"Miért nem tudjuk szimplán csak élni tovább az életünket amit eddig tettünk?"


Ha úgy élnénk tovább az életünket, mint eddig, akkor 1 hónap alatt a napi 20 halott napi 500-ra menne fel.


Ez nem egy könnyed influenza!

2020. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!