Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Dúró Dóra ennyire szeret...

Ha Dúró Dóra ennyire szeret könyveket darálni, akkor miért nem megy el egy HULLADÉKMEGSEMMISÍTŐBE fizikai munkát végezni? Ez így elég képmutatónak tűnik számomra, hogy havi 1 milliós fizetésért 1 darab könyvet ledarál a kamerák előtt.

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
A liberálisok meg miért nem költöznek a cigányok mellé?
2020. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Jól tette, hogy ledarálta.
2020. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
#2! Pláne, hogy előtte azt a példányt megvette pénzért, így még több pénzhez és ingyen reklámhoz juttatta a kiadót és az írókat. Senki se halott volna ezekről a könyvekről Dóra a könyvdaráló nélkül, így némelyikből annyit vettek, hogy most nyomják őket újra.
2020. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%

"" Pláne, hogy előtte azt a példányt megvette pénzért,""


Te azt honnan tudod?


""Senki se halott volna ezekről a könyvekről""


Látom nem vagy "képben" ebben a témában.

2020. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 mindentudó99 ***** válasza:
53%
Az egyes vàlasz nagyon találó
2020. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy én is a hírekből tudtam meg, hogy létezik ez a könyv. Meg is vettem, kisfiam imádja.
2020. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
#6: Kisfiad? :D
2020. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
7 Majd kiderül.
2020. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%

#3 Én speciel egy nappal előbb hallottam a könyvről, mint hogy a média kereszttüzébe került volna. Sokszor írtam már a témáról itt a fórumon, úgyhogy még utoljára írom le: Dúró Dóra elég nevetségesen kezelte a helyzetet, de úgy érzem, ennek ellenére is mellé kell, hogy álljak.

Budapest III. kerületi vagyok. Itt nálunk pár napja engedélyezte az önkormányzat egy szervezetnek, hogy álruhába bújtatva ugyan, de ilyen, és ehhez hasonló agymosó foglalkozásokat szervezzenek. Hogy hol? Még ha középiskolában tennék - annál fiatalabb korban nincs értelme a témával foglalkozni. De nem! Óvodásoknak! Remélem, hogy a Budapesti óvodák észhez térnek, és nem hívják meg őket "foglalkozást" tartani.

Én pedig soha nem vennék ilyen könyvet a gyerekemnek. Én szeretettel fogom nevelni jövendőbeli ivadékaimat, és ezért nem mosom ki a XXI. század fertőjével az agyukat. És remélem, mások sem fogják.

2020. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%
Ja, és a #1-es válaszadót üdvözlöm!
2020. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!