Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem Gyurcsány...

Csak szerintem Gyurcsány Ferenc annak az egyik oka hogy a Fidesz még mindig 2/3 al kormányoz?

Figyelt kérdés
Szerintem 2018 ban keményen dolgozott annak érdekében hogy megint 2/3 ad legyen. 2022 ben is 2/3 ra lehet számítani ha megint ilyen keményen dolgozik Gyurcsány. Legalább is szerintem. Ti hogy vagytok vele?

2020. okt. 16. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van.
2020. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok csak tíz év kellett hogy erre rájöjj
2020. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem dolgozik keményen. Neki ez egy szórakozás. Nem győzni akar Fletó, se nem kormányozni. Azt akarja, hogy még jövőre is meghallgassák az alkohol szagú beszédeit, figyelmet kapjon, és mantrázhassa a közhelyeket és a vénasszonyok tapsoljanak, amikor forradalmi hangulatban kiáltja, hogy eltakarítjuk a NEEERt. Mikor megcsuklik a nyelve és olyanokat mond, hogy a "kígyók kígyóznak", akkor sem biztos, hogy a nyelve csuklott meg. Szerintem már alig várta, hogy körbefussa a médiát az a pillanata és mindenki róla beszéljen.
2020. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából GY.F-nek a politika a hobbija.

Szórakozásból csinálja.

2020. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A politika magyarországon egy üzleti vállalkozás. A háttérben gyurcsány szépen megkeresi a maga pénzét. Cserébe biztosítja a fidesz hatalmát azzal hogy ők a legerősebb ellenzéki párt. Amig tartja ezt a pozíciót addig nem lesz kormányváltás
2020. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak ő az oka. Az egész ellenzék működése. Duma tettek nélkül.
2020. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagy egyedül. Rajtad kivül még elég sok embert fizet a Fidesz, hogy ezt terjessze.
2020. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki élt és dolgozott amikor gyurcsány volt kormányon - és nem homokvárat épített az oviban - az ezt az embert nem akarja még egyszer a kormányoldal közelében látni. Nem kell ehhez fidesz.
2020. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ötös a tuti!!
2020. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!