Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora maximális áremelkedés...

Mekkora maximális áremelkedés megfizetésére lennétek hajlandók annak érdekében, hogy az orosz gázt egyéb beszerzési forrásra (pl. USA, Katar, Líbia) váltsák ki?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Nem fizetnék többet, az olcsóbb szállítótól érdemes vásárolni.
+10%
+20%
+30%
+40%
+50%
+60%
+70%
30 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván sokan trollkodnak de most komolyan kicsit jobban belegondolva szerintetek mi jó származhat abból ha a világ másik feléről vesszük a földgázt ezzel egy nagyhatalmat anyagilag kiéheztetünk aki történetesen a szomszédunkban van és kb. fél nap alatt képes lenne elfoglalni fél Európát?

Kb. olyan lenne mintha Mexikó kezdene el az USA-val izmozni csak annyi a különbség, hogy anyagi szempontból Oroszország az EU-nak lényegesen jobban ki van téve.

2020. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ember te tudod hogy most mennyi a földgáz világpiaci ára, és mennyiért veszi az a kormányközeli NER lovag aki eladja a magyar államnak bőséges haszonnal. Majd mennyiért kapod meg te. Egy büdös fillérrel sem ér többet az a gáz, így is bőven lehúzzák a magyar lakosságot rezsicsökkentés címszóval.
2020. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem erdekel honnan jon a gaz, nem erdekel mitol van meleg a radiátorban es mi csinalja az aramot. Jon a szamla … kifizetem.
2020. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Zérus. Azért viszont bármennyire hogy a nyugattól megszabaduljunk.
2020. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

0


#4 hát akkor fizess ki egy jegyet észak koreába és már meg is szabadultál a nyugattól, és ami még fontosabb, mi is tőled. Vihetnél az elvtársaidat is.

2020. okt. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom az a három válaszoló még akkor is fizetne a gázért, ha ingyen hozzájuk vágnának egy adag napelemtáblát.
2020. okt. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak szovjet gázért fizetnék. A kapitalistákat ki nem állom.
2020. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyiktől se venném. Megújuló energia, arra kellene már átállni. Tudjátok: víz, nap, szél. biomassza, geotermikus, meg a többi. A földgáz előbb-utóbb elfogy. Nem mellesleg környezetszennyező a kitermelése és a használata is. El kell felejteni.
2020. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!