Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekhtek nem okoz gondot a...

Nekhtek nem okoz gondot a bevásárlás mostanában?

Figyelt kérdés
Nettó 170-et keresek vidéken, de olyan szinten felmentek az árak, hogy egy havi bevásárlás nekünk úgy 90 ezerbe kerül és ez csak az élelmiszer! Ketten élünk a nejemmel gyerek nincs, ő most munkanélküli, de kettőnknek is irtó sokban van ez az egész, már alig győzzük, plusz még az albérletet is fizetni kell. Nem lesz ebből valami lázadás idővel, ha további drágulás lesz?

2020. okt. 17. 01:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Gordon alatt volt lázadás amikor kijött a szabályzás, hogy ez háztartásban csak egy ember kaphat segélyt? Na, ha akkor nem volt, most sem lesz. Ott csomó ember lett földönfutó, több kilakoltatás volt mint most, most csak azért tűnik soknak mert 5 hónap kimarad. Anno volt olyan, hogy dec. 29.-én jöttek és mondták, hogy halika.
2020. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát tényleg elég sokkoló be vásárlásoknál látni hogy hogy mennyibe kerül minden. Nagyon durva az infláció. Eddig se volt kicsi, de mostanság...

Persze a valós infláció ról van szó nem a KSH-sról.

2020. okt. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 És hogy jön ez most ide? Különben is egy tizen akarhány évvel ezelőtti állapotot hülyeség összehasonlítani a mostanival. Akkor meg gazdasági világválság is volt mellékesen, most meg nincs.
2020. okt. 17. 01:51
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Hol vásárolsz? Én alapvetően nem vettem észre különösebb drágulásokat.
2020. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Tesco, Lidl, Spar. Ezekben szoktam vásárolni leginkább.
2020. okt. 17. 01:59
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Ezek rohadt drága boltok, én ezekbe be nem tenném a lábam.

Penny, Aldi, ezek a jók. Ezek olcsóak.

2020. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Most is világválság van kialakulóban.. de mindegy pontozzatok le az úgy is megy. :)
2020. okt. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 Penny, Aldi nálunk nincs. Bár ahogy az árlistáikat nézem a neten annyival nem olcsóbbak szerintem.
2020. okt. 17. 02:10
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, én kb fele annyiért bevásárlok a Pennyben, mint a Tescoban
2020. okt. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9 Akkor valamit jól csinálsz nagyon..:)


Az a baj, hogy most nézem a terméklistát és sok dolog nincs is amit szoktunk venni. Pl. a húsárú is elég szűkös a Pennyben. Azért meg átkéne mennünk úgyis másik üzletbe.

2020. okt. 17. 02:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!