Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákos a Fidesz embere...

Hadházy Ákos a Fidesz embere lett, ki kell lökni az összefogásból?

Figyelt kérdés

Megtámadott egy ellenzéki jelöltet és a ellenzéki párt vezetőket is rossz színbe hozta azzal, hogy azt mondta nekik is szólt, ilyen embert nem tűrhetünk meg közöttünk aki a sajátja ellen megy.


2022-ig szól a mandátuma utána nem lesz helye semelyik pártban és véget ér a mentelmi joga és a fizetése ha nem át áll a jó oldalra megint


2020. okt. 17. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülök, hogy végre van egy politikus, aki nem szekértáborokban gondolkodik, hanem a tisztesség mentén. Ennek az országnak épp elég bajt okoztak az ilyen-olyan érdekkörök, ilyen szinten szerveződő politikai csoportokra baromira nincs szükség. Nagyon hálás vagyok Hadházy Ákosnak, hogy bár nyilván tudta, mivel jár majd ez, az ellenzéki mutyit is behozta a köztudatba. Csak így tovább!
2020. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hadházynak ebben igaza van. Ha nyerni akar az ellenzék, ki kell szűrni magából a hiteltelen embereket. Sajnos az ellenzéki oldal sem tiszta. És miért lenne valaki a Fidesz embere (ez amúgy burkolt árulózás, csak mondom), attól, hogy a saját oldalának egy problémájára felhívja a figyelmet.

Éppen attól lesz hiteles valaki, hogy képes önkritikára saját táborával szemben. És láss csodát, jómagam jobboldaliként is egy hiteles embernek tartom Hadházyt, akire talán még szavaznék is.

2020. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hadházy a Fidesz embere, konkrétan a képviselőjük volt. Aztán rájött a trafikmutyira és azt tette, amit minden politikusnak tennie kellene: nyilvánosságra hozta a mocsokságot. Az egyetlen, hiteles jobboldali értékrendű politikus ma Magyarországon. Tanult, van tapasztalata a versenyszférában, nagycsaládos, hithű református. Nekem ez sokat jelent és nagyon drukkolok neki. Isten áldja meg a munkájáért!
2020. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hadházynak a végső megmérettetését a történelem írás fogja a helyére tenni, de az már most jól látszik hogy Hadházy az igaz Magyarok között fog bekerülni a történelem könyvek lapjaira. Ez sok Magyar politikusnak nemfog megadatni, főleg a néptől lopó köpönyegforgató hazug politikusoknak nem.

Kivánok jó erőt egészséget Hadházy Ákosnak a munkájához hogy minél tovább tudja végezni a tényfeltáró munkáját.

2020. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hadházy Ákos egyszer segített feltölteni a kocsim aksiját, ezzel többet tett értem, mint bármelyik politikus életem során :DDDDD Jó, politizálni nem szoktam.
2020. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valaha az volt, ma már senkinek nem kell.
2020. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy ő az, aki azt mondja, hogy nem kér korrupt pártokból, akik nem hajlandóak szakítani a több évtizedes, rossz uram-bátyám beidegződésekkel. Nem nagyon látok más politikust, aki ennyit dolgozna, ennyit jönne-menne az országban, hogy TALÁLKOZZON az emberekkel, aki ilyen bátor döntéseket hoz. Ha mégis a 16-osnak van igaza és nem kell a pártoknak, annak az lehet az oka, hogy tudják, hogy kipakolná az ő lopásaikat is. De nekünk embereknek meg pont ilyen politikusok kellenek.
2020. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!