Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákos a Fidesz embere...

Hadházy Ákos a Fidesz embere lett, ki kell lökni az összefogásból?

Figyelt kérdés

Megtámadott egy ellenzéki jelöltet és a ellenzéki párt vezetőket is rossz színbe hozta azzal, hogy azt mondta nekik is szólt, ilyen embert nem tűrhetünk meg közöttünk aki a sajátja ellen megy.

2022-ig szól a mandátuma utána nem lesz helye semelyik pártban és véget ér a mentelmi joga és a fizetése ha nem át áll a jó oldalra megint

okt. 17. 09:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülök, hogy végre van egy politikus, aki nem szekértáborokban gondolkodik, hanem a tisztesség mentén. Ennek az országnak épp elég bajt okoztak az ilyen-olyan érdekkörök, ilyen szinten szerveződő politikai csoportokra baromira nincs szükség. Nagyon hálás vagyok Hadházy Ákosnak, hogy bár nyilván tudta, mivel jár majd ez, az ellenzéki mutyit is behozta a köztudatba. Csak így tovább!
okt. 17. 13:58
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hadházynak ebben igaza van. Ha nyerni akar az ellenzék, ki kell szűrni magából a hiteltelen embereket. Sajnos az ellenzéki oldal sem tiszta. És miért lenne valaki a Fidesz embere (ez amúgy burkolt árulózás, csak mondom), attól, hogy a saját oldalának egy problémájára felhívja a figyelmet.

Éppen attól lesz hiteles valaki, hogy képes önkritikára saját táborával szemben. És láss csodát, jómagam jobboldaliként is egy hiteles embernek tartom Hadházyt, akire talán még szavaznék is.

okt. 17. 14:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Hadházy a Fidesz embere, konkrétan a képviselőjük volt. Aztán rájött a trafikmutyira és azt tette, amit minden politikusnak tennie kellene: nyilvánosságra hozta a mocsokságot. Az egyetlen, hiteles jobboldali értékrendű politikus ma Magyarországon. Tanult, van tapasztalata a versenyszférában, nagycsaládos, hithű református. Nekem ez sokat jelent és nagyon drukkolok neki. Isten áldja meg a munkájáért!
okt. 17. 14:47
 14/17 anonim ***** válasza:

Hadházynak a végső megmérettetését a történelem írás fogja a helyére tenni, de az már most jól látszik hogy Hadházy az igaz Magyarok között fog bekerülni a történelem könyvek lapjaira. Ez sok Magyar politikusnak nemfog megadatni, főleg a néptől lopó köpönyegforgató hazug politikusoknak nem.

Kivánok jó erőt egészséget Hadházy Ákosnak a munkájához hogy minél tovább tudja végezni a tényfeltáró munkáját.

okt. 17. 18:01
 15/17 anonim ***** válasza:
Hadházy Ákos egyszer segített feltölteni a kocsim aksiját, ezzel többet tett értem, mint bármelyik politikus életem során :DDDDD Jó, politizálni nem szoktam.
okt. 17. 19:29
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Valaha az volt, ma már senkinek nem kell.
okt. 17. 20:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy ő az, aki azt mondja, hogy nem kér korrupt pártokból, akik nem hajlandóak szakítani a több évtizedes, rossz uram-bátyám beidegződésekkel. Nem nagyon látok más politikust, aki ennyit dolgozna, ennyit jönne-menne az országban, hogy TALÁLKOZZON az emberekkel, aki ilyen bátor döntéseket hoz. Ha mégis a 16-osnak van igaza és nem kell a pártoknak, annak az lehet az oka, hogy tudják, hogy kipakolná az ő lopásaikat is. De nekünk embereknek meg pont ilyen politikusok kellenek.
okt. 17. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!