Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet Gajda Péter és...

Hogyan lehet Gajda Péter és Lachner Csaba továbbra is pozícióban azok után amik kiderültek róluk?

Figyelt kérdés
Nem tudom ép ésszel felfogni, ha én ellopnék egy csokit a boltból már vinnének is el, ezek meg kokainfogyasztás közben beszélnek róla, hogy hogyan lopnak el 100 milliókat és nem hogy börtönbe viszik őket vagy elveszik a pénzüket, továbbra is az adónkból kapják a vaskos fizetést..
2020. okt. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értem. Felvétel van róla, ahogy kokózik. De ha vkit egy kis fűvel elkapnak, letartóztatják.
2020. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kokó még hagyján.. az a privát dolga, hogy drogozik. Nyilván már csak ezért lekellene mondania de ez még nem akkora bűn talán.


Viszont az, hogy azzal henceg, hogy mennyit lopnak el és tényleg megveszi az autókat is amiről beszélt az már gusztustalan.


Mi tart eddig most komolyan? Meg ilyenkor miért nem mondatja le mondjuk az MSZP őket? Ennyit a tisztakezűségről.. ugyanúgy csinálják mint a fidesz.

Ezek is lopnának ha kormányra kerülnének még lehet jobban

2020. okt. 17. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ugyanolyan mind. Minden oldalon vannak gázos ügyek.
2020. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalább a fidesz kidobta a Borkait meg lemondott , ezekbe ennyi tisztesség sincs
2020. okt. 17. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A baloldalon mostanság minden megengedett. Rasszista beszéd - kábítószer fogyasztás - lopás-stb...



Aki folyamatosan figyeli a napi politikát az észreveheti, hogy mostanság minden megengedett és következmények nélküli a baloldalon. Például egy rasszista kijelentéseket tevő baloldali jelöltnek meg van bocsájtva minden mert egyszerűen csak bocsánatot kért.

2020. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk kikkel bulizgattak egyutt a múltban ... lehet csak sokat tudnak es ezert jobb bekenhagyni oket. Politika sosem volt tisztesseges ... miert pont most lenne?
2020. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!