Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mesekönyvek hasznos...

Az LMBTQ mesekönyvek hasznos érzékenyítések vagy ártalmas politikai manipuláció?

Figyelt kérdés

Szerinted mi lehet a háttérben? Egy hasznos, ártalmatlan érzékenyítés vagy más érdekek?


Helyes bevinni az óvodába vagy sem?


2020. okt. 19. 08:19
A kérdező szavazást indított:
Az LMBTQ mesekönyvek hasznosak óvodában is
Nem kellene bevinni az óvodába őket
57 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
19%
A szivárványos zászlót én büszkén tovább viszem.
2020. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
44%

Mi az az "LMBTQ mesekönyv"? Elég sok kérdés van most ezzel kapcsolatban, de valahogy senki sem akarja kifejteni, miről is van pontosan szó.

Ugye, voltak mostanában hisztirohamok politikusok körében, bizonyos művekkel kapcsolatban, de hogy ezek mitől lennének "LMBTQ mesekönyvek" az nekem még rejtély.

2020. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
63%

" mitől lennének "LMBTQ mesekönyvek" az nekem még rejtély."


Ezt komolyan megkérdezed?


Olyan tartalma van attól.Szándékosan proopagandálva van bennük ez a transz izé meg a homoszexualitás.

2020. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akkor ártatlan, ha mindenki maga dönti el, hogy használja-e, olvas-se a gyerekének belőle.

Ha beviszik az óvodákba, akkor kvázi nincs választás. Ezt nem tartom egyáltalán jó ötletnek. Egy ovisnak a heteroszexualitásról sincs még fogalma.

2020. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
39%

Osz't?!?

Nem veszed meg az ilyen könyvet.Ennyi.

Ellenben...HA médiahisztit csinálsz akkor felkelted az érdeklődést!


(Mindenki sorozatgyilkos lett aki itthon(!!!) elolvasta a Zabhegyezőt?!?)

Más...

Mindenki homoszexuális/transz lett aki látta az Őrült nők ketrece előadásokat,vagy a Madárfészek című filmet?Tudom,tudom...ezek felnőtt kategóriák,mégis a felnőtt ember coming outol,nem a kisgyermek.A kisfiú,ha dömper helyett babázik, akkor "kinevelik" belőle...és MAJD felnőttként hasonul meg.Ez a lényeg?!?

2020. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
79%

6: Pont ez a baj, hogy nem ennyi. Ha az ovikban terjesztik, akkor te hiába nem veszed meg.

A Zabhegyezőt meg nem ovisok olvassák. És nem is kisgyerekek.

A filmek, tv műsorok mellett sem véletlenül van az a karika.

Kell hozzá a felnőtt magyarázat. Arra meg nincs ráhatásod, hogy az oviban hogyan kezelik majd ezt. Főleg, ha nem is tudod, hogy ezt olvassák a gyerekednek.

2020. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
28%

Az ovikban IS felnőtt "magyarázza" meg a kérdéseket.

Az ovikban és iskolákban nem lehet "terjeszteni"!

Rendeletek határozzák meg még az iskolai könyvtárak könyveit is!

Milyen óvodáról,vagy iskoláról lenne akkor szó?

2020. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
55%

"Arra meg nincs ráhatásod, hogy az oviban hogyan kezelik majd ezt."

Ahogy arra sem, miként kezelik a "legkisebb királyfi levágja a sárkány 12 fejét" passzust. Vagy ezek szerint ebben, hogy is fogalmazott a 4-es? "propagálják" az erőszakot és a gyilkosságot.

#4: Nem gondolom, hogy a "Kőleves" című mesétől az óvodások át akarják majd verni az időseket, ahogy egy meleg főhőstől sem lesznek "transz izék" sem "homoszexuálisok". Abba kéne már hagyni ezt a hisztit.

2020. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
61%
Vihar a biliben. A szexualitás nem való az oviba, de abban a könyvben nincs is szexualitás, és az óvodák sem fogják hirtelen tonna számra vásárolni ezt a könyvet. Mellesleg senki nem lesz egy mesétől meleg. Szerintem max az gondolja így, akinek bizonytalan a szexualitása, és csak azért nem azonos nemüvel van, mert anno nem merte felvállani.
2020. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
71%

#2 "A szivárványos zászlót én büszkén tovább viszem."

HELYES! VIDD TOVÁBB innen JÓ MESSZIRE!

Ezt szeretnénk elérni pontosan, hogy itt ne lobogtassátok olyan vehemensen - VIGYÉTEK INNEN TOVÁBB más országba! hajrá!

2020. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!