Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közel a kötelező karantén?...

Közel a kötelező karantén? Ismét be kell vásárolni?

Figyelt kérdés

Orbán azt mondta, amíg nem emelkednek számottevően az esetszámok,betegek,halálozás addig nem zárjuk be az iskolákat, nem lesznek lezárások. Viszont minden fertőzés mutató (esetszám,halálozás,tesztek) rohamosan emelkednek. FB-on azt írják már vásárolni kell tartós élelmiszereket, mert közeli a kötelező karantén. Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Mit hoz a jövő szerinted? [link]



2020. okt. 19. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Mindenre fel kell készülni. Kipakolom a CBA-t
Hosszú távra de csak az élelmiszerekből tárazok be
Nem lesz semmilyen karantén. Nem is veszek semmit, csak máról holnapra élek
61 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Tavasszal sem kellet mindenkinek otthonmaradnia. Mellesleg ha Orbánról beszél, akkor miért egy romániai vonakozású hírt linkelsz be az ottani helyzetről?
2020. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
95%

>Akkor pedig mindenkinek otthon kell maradni. Nem lesz vásárlás.


Ja persze. Éhen akarják halasztani az embereket mi? Nem emlékszel mi volt tavasszal a karantén idején? Miért lenne most más?

2020. okt. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

Tavasszal egy nap max 100 új beteg volt, most pedig a 15x-öse!!


Márciusban is jól kipakoltuk a tescot emlékeztek? Mi lesz most, amikor tényleg itt a vírus nem csak a híre? Romániában előbb kezdődött, így ott láthatjuk a mi jövőnket.

2020. okt. 19. 13:20
 4/70 A kérdező kommentje:

Nem kell éhen halni. A te választásod. Lehet vásárolni. AZ okos ember betáraz mindenből. Épp erről beszélek. Olaszban minden boltot kifosztottak. Felvásároltak az emberek mindent. Most jön ide az a pókól [link]


Pont azért kell előre gondolkodni és megvenni a legszükségesebbeket

2020. okt. 19. 13:22
 5/70 anonim ***** válasza:
93%
Mért kéne?
2020. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 árokpart ***** válasza:
95%
Nem lesznek már lezárások, mert ennyi idő után már nem lenne értelme. Így, hogy el lett engedve a járvány, már nem lassítanák a korlátozások. Ha akarták volna kb. szeptember végén már meglépték volna. Akkor még le lehetett volna lassítani most már nem.
2020. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most nem kell aggódni. Legutóbb mindenki betárazott, az valószínűleg még nem teljesen fogyott el, sokkal kevesebb élelmiszerre lesz most szükség.


Nálunk apum pl. abszúrd módon sokatt vett, és gyanítom, hogy a hozzá hasonló nagyfogyasztók jelentősen felerősítették a jelenséget. Nekünk két főre még van 40 konzerv zöldségem, 12 kiló tésztám, 10 kiló rizsem, 5 kiló savanyúkáposztám, meg 6 kiló gluténmentes lisztem, mert állítólag már csak az volt. Azért van ennyi, mert apum nekünk is vett, most szerintem már nem fog többet venni.

2020. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal SEM kellett volna kipakolni a teszkót, akkor nem lett volna hiány, csak a sok h@lye mind megvette a lisztet meg a vécépapírt, mert hűha, itt a világvége.

Normálisnak kell lenni. Nem kell otthonra fél mázsa liszt meg cukor. Normálisan kell élni az életet, és akkor nem lesz az, mint tavasszal volt.

2020. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
79%

Tavasszal se kellett kipakolni!!! A sok sz@rházi meg lerámolt mindent. 4 boltot jártam végig mire találtam az újszülött gyerekemnek pelenkát. Az tuti, ha meglátok ilyen nagy bevásárlós, mindent kipakolós embert, én magam fogom sz@rrá verni a bolt közepén.

NEM KELL BEVÁSÁROLNI! MÁSOK IS VANNAK RAJTATOK KÍVÜL BÁRMILYEN HIHETETLEN!!

2020. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
93%
Csak a pánikot kelted, mint a rendszer. Vásárolj fel mindent, amit csak akarsz, de maradj csendben !!
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!