Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az SzFE miért lázong az...

Az SzFE miért lázong az átszervezés ellen, amikor az ország sok más egyetemén a struktúraváltás, vagy magánegyetemmé szervezés állami szinten egyetlen szó ellenvetés nélkül gördülékenyen megtörtént?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 15:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
28%
Liberális fiókáknak nem tetszik hogy nem lehet mindent csinálni.
2020. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
25%
Eddig az volt a bajuk, hogy nincs fejlesztés, meg az egyetem nem nyugati színvonalú. Most, hogy átszervezték és nyugati színvonalú oktatás van, ez sem jó nekik. Ez amúgy nem más, mint hiszti és hangulatkeltés. Más országokban az ilyen diákokat és tanárokat már régen kirúgták volna és helyreállt volna a rend. Itt meg ezt nem lehet megtenni. Téboly és agyrém, hogy a diákok akarják megmondani, mit akarnak tanulni.
2020. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
23%
Így igaz #2-es válaszoló! Mondjuk,ez nem is komoly szakma.Ide csak a társadalom legalja jár.Itt lehet inni,drogozni,stb. És mind ezt úgy ahogy ők akarják. Persze az adófizetők pénzén.Egyik sem akar normális szakon egyetemet fejezni (BME,SZOTE,stb.) hanem elmennek ilyen semmirevaló iskolákba mert itt a befejezés után sem kell semmit sem csinálni a vedelésen,drogozáson kívül.
2020. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
70%
Ja, a Corvinuson se voltak tüntetések. Az fake news volt.
2020. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%

"Most, hogy átszervezték és nyugati színvonalú oktatás van, ez sem jó nekik."


Mitől nyugati ?


Amúgy ebből látszik, hogy a legtöbben nem is tudják, hogy mi ellen tüntetnek.

2020. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
26%
2-es vagyok. De, 5-ös, tisztában vagyunk vele, miért ez a nagy hiszti. Amúgy ennyi színészre nincs szüksége egy ekkorka országnak. Nem is mindenkit foglalkoztatnak sem a filmvilágban, sem a színházakban. Mert ennyi üres hely nincs, mint ahány "színész" évente végez az SZFE-n.
2020. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
83%

1. A diákokat az ellenzék hergelte fel, kíváncsi vagyok, ők mit értenek meg ebből az egészből.

2. Elég baj, hogy a többi intézmény esetében nem volt semmi ellenállás, mert NAGYON nagy baj lesz még ebből. (Egy ilyen egyetem pár dolgáról hallottam, és ha csak a fele igaz...)


Magát ezt a fajta átalakítást ellenzem, és teljesen egyetértenék, ha a hallgatók / oktatók ez ellen tüntetnének, mindenféle politikai felhang nélkül.

2020. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%

Az áram nem tud konzervatív módon vagy liberálisan folyni. Az 1000 volt mindenkit agyonvág. A beton sem keményedik nemzeti módon. A fizika törvényei szarnak a regnáló kormány elképzeléseire. Ezért a műszaki diplomát adó intézményekben nem nagyon tudnak okoskodni.


A közgazdaságtan van ugye liberális, illiberális és még ezer féle. A színjátszást is lehet több nézőpontból oktatni.

Ezeknél az iskoláknál alapvető szemléletváltozást hoz az új vezetés.

Csak ennyi a különbség.

2020. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
76%

"tisztában vagyunk vele, miért ez a nagy hiszti."


Akkor tudsz nyilatkozni arról, hogy a hallgatók hogyan viszonyulnak a modell váltáshoz?

2020. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
62%
A kultúrát nem szabad politikai hatalmi kézbe engedi. Én szurkolok nekik.
2020. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!