Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy állnak a magyarok muszlim...

Hogy állnak a magyarok muszlim rokonaihoz a jobboldali nemzeti keresztények?

Figyelt kérdés

[link]

Kurultaj – Hungary, Bugac 2010. aug. 6-7-8.


Tények:

- Most volt vége a Kurultajnak.

Ha megfigyeljük a magyarokkal rokonságban lévő népek, akiket a testvéreinknek tartunk, azok szinte mind Iszlám vallásúak.

- A kuruc.info oldalán néha szidják a muszlimokat, néha meg megvédik őket. Azt mondják, hogy csak a bűnöző bevándorlókkal van a bajuk, de valójában látszik, hogy az Iszlám életmód irritálja őket.

- A Jobbik a nyugati jobboldali pártokkal keresi a kapcsolatokat, de azokkal nem tud közös nevezőre jutni, mert a magyarságának vannak Iszlám történelmi kapcsolatai, és muszlim rokonai, míg nyugaton, az Iszlám a legfőbb "ellenség".

- A nemzeti jobboldal keresztény, meg Mária országa, meg szentkorona ideológiája ellentétes az Iszlám ideológiával.

- A nemzeti jobboldal a magyar rokontörzsekben a rokonságon(faji alapon)keresztül keresi a kapcsolatot, míg a Iszlám vallásúaknál ez nem számít, csak az, hogy ki a muszlim.

- Jobboldaliak nem szeretik az Iszlámot, és nem tartják Európába valónak, tehát a rokonainkat sem.

- Jobboldal: Magyar = Keresztény(miközben a kereszténység egy vallás, a magyar meg egy nép, tehát független a kettő)


Kérdések:

- Hogy állnak a magyarok muszlim rokonaihoz a jobboldali nemzeti keresztények?

- Hogyan egyeztetik össze a keresztény hozzáállást a muszlim rokonaikkal való szeretettel?

- Ha muszlim rokonaink muszlimként akarnak élni(csador, mecset, Allah) Európában, és Magyarországon, akkor azt el képesek e fogadni, vagy akkor már nem is vagytok rokonok?


Köszönöm a válaszokat. :)


2010. aug. 8. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy azért kellene szeretnem valakit most, mert az őseink ötezer évvel ezelőtt együtt vadásztak medvére a szibériai erdőkben...

Az iszlám egy borzasztó vallás, a kereszténység nem különben.

2010. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%

szerintem pont ősei vérét mocskolja be az aki magyar létére muszlimokat támogatja

ezért szenvedtek őseink, ezért harcoltak annyit? most meg ősei kiontott vérét, verejtékét köpi le? ezek az emberek lennének az igaz, keresztény magyarok?

2010. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Az előzőnek van igaza. Nándorfehérvár hős védőit, az egri vitézeket, Dobó István, Hunyadi Mátyás emlékét köpi szembe (már bocsánat), aki az európai keresztény civilizációt ma is elpusztítandó ellenségként kezelő iszlámmal haverkodik.


Az Európába bevándorló muszlimok pedig itt legyenek szívesek az európai civilizációs normák szerint élni. Muszlimként a muszlim országokban éljenek. Akiknek ez nem elfogadható, azoknak irány hazafelé, keletre. Ott úgy él, ahogyan akar.

2010. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
91%

nekem vannak arab rokonaim, negyedrészt arab vagyok, de keresztény.

Hülyét kapok a muszlim vallástól, konkrétan lenézem, és borzasztó ellenszenves. Sokat tudok róla, tehát nem a kisujjamból szopom ki ezeket.

2010. aug. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor mi van a magyar muszlim rokonainkkal? Nem szeretjük őket mert muszlimok? Akkor mire ez a nagy felhajtás, hogy rokonság, meg testvériség, meg egy törzs, meg a múlt ami összeköt?
2010. aug. 9. 00:17
 6/23 anonim válasza:
50%
Hát ez szerintem elég kényes kérdés, a rokonság a "vérből" jön nem a kultúrából, tehát genetikai és nyelvi egyezések. Hallottam például, hogy Budapesten mecset akar épülni, hát én ezt nem tartom jónak, hisz mi nem csak földünket hanem vallásunkat , akaratunkat, kultúránkat védtük, tehát tényleg őseink szembe köpése lenne. Különben is volt egy nagy birodalomban egy mondás "Ha Rómában vagy , viselkedj úgy, mint a rómaiak." Ez a siker alapja a másik anarchia, gondoljátok el már a honfoglaláskor is sok kultúra volt itt, sőt igaz rokon népekből is volt, de ha nem egy irányba mentek volna a dolgok, milyen magyar kultúráról népről beszélnénk most. Jó szép dolog az a madjarok törzs, de nézzük meg mennyit fejlődtek ők és mennyit mi. Legyünk rájuk büszkék, hogy fennmaradtak, de legyünk arra büszkék amit elértünk.
2010. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a rokonság, meg a kurultaj egyáltalán nem erről szól, teljesen mellékes, h mi keresztények lettünk, a Kazahok pedig muzulmánok.Valamikor régen ugyanaz volt a vallásunk, a tengrizmus, azóta más-más vallást vettünk föl, viszont pl. ez a rendezvény is pont a régi idők/hagyományok fölelevenítéséről szól.Ha azt nézzük a Magyarság sem egységes vallásilag, sőt, felekezeti szempontból az egyik legszétszórtabb ország vagyunk Európában, római katolikusok, görög katolikusok, reformátusok, unitárusok, ortodoxok stb. stb......és mégis egy nemzet vagyunk.Az pedig, h nyugaton hány muszlim bevándorló van, az kit érdekel, a Magyarországra bevándorlók száma elenyésző, legföljebb néhány Kínai, és Vietnámi van, de azok is azért, mert nagy üzlet van abban, h itt értékesítsék a termékeiket.Azt pedig, amit a kurucinfó írogat, azt inkább hagyjuk, mert nagyrészt zagyvaság....épp legutóbb lepődtem meg, amikor láttam, h az oldalon Jörg Haider könyvét hirdetik, aki többek között magyarellenes is volt, meg homokos is, de valami miatt mégis érdemesnek tartotta a "korlátlanul Magyar" oldal, h egy korlátolt labanc irományát reklámozza?! Nevetséges....
2010. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Apropó "őseink szembe köpése"!


Akkor Istvánék s szembeköpték a magyarokat amikor rájuk kényszerítették a kereszténységet? Ez egy érdekes kérdés. :)

A másik, hogy a kereszténység így "kardal" terjedt el Magyarországon, nem?

2010. aug. 9. 01:15
 9/23 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Akkor mi van a magyar muszlim rokonainkkal? Nem szeretjük őket mert muszlimok? Akkor mire ez a nagy felhajtás, hogy rokonság, meg testvériség, meg egy törzs, meg a múlt ami összeköt?"


azt is vegyük számításba hogy ezt 1 db oldal írta, mint magánvéleményt, ami az ő álláspontjukat tükrözi (ha nem vették át a cikket máshonnan)

én sem értek egyet a véleményükkel!

én jobbikos vagyok, nemzeti, keresztény vallású de nem gyakorlom a vallásomat, nem is szeretem, lesz*rom!

többi vallás sem érdekel.

nem nevezném őket testvéreinknek, jelenleg csak bevándorlók eu-ban és egyre több gondot okoznak az ide nem illő viselkedésükkel, kultúrájukkal!

mondjuk én azt vallon, hogy mindenki maradjon ott ahová született, legfeljebb kontinensen belül legyen vándorlás!

mivel sosem jó ha 1 muszlim vagy nigger jön eu-ba más kontinensről, más kultúrából, más civilizációból, stb. mert egyszerűen nem ide illik, nem európai, így elmarad és itt csak kirekesztett kisebbség lesz!

ezt már kezdi belátni eu is, hogy anglia, németo tele van muszlim bevándorlóval, franciao nigger bevándorlókkal és sok esetben már a rendőrség is kevés ellenük katonaságot kell bevetni mert nem bírnak magukkal lázadoznak, felgyújtják a városokat, terrorizálnak mindenkit, stb.

aki nem való ide ne is jöjjön, maradjon ott ahol van!

és ez ránk is vonatkozik, én is sz*rul érezném magam ha a csóró afrikában kéne élnem sárból tapasztott kunyhókban 1 bennszülött törzzsel! nem idevalók, én sem oda, így ne vándoroljunk!!!!

2010. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Tehát akkor ez az egész "szkíták vagyunk, meg onnan származunk, meg keressük a kapcsolatot mind nagy kamu, képmutatás?


Ja! És akkor nem kéne kiállni a Palesztinokért sem! Igaz?

Amúgy ahogy írsz tényleg rasszistának tűnsz, mint jobbikos. Eddig nem gondoltam, de most már egyre jobban kezdek meggyőződni, és ezt nem bántásként mondom.


Amúgy meg elég gáz, hogy Európa szoknyájába kapaszkodnál, aki a történelem folyamán sorra lealázta a magyarokat, és a távoli rokonaidat, akik keresik a párbeszédet, meg lenézed. Ez olyan mintha tudatosan vállalnád a csicskaságot. (nem sértésként mondom)

2010. aug. 9. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!