Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg rossz a korházi...

Tényleg rossz a korházi koszt, és ha igen mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem mindig elegendő volt, sosem számítottam vendéglői kajára, mert korházba nem zabálni megyek. Nyilván ha a korházak elvannak adósodva, ezért a kaja pénzt is sokszor átforgatják a betegellátásba. MI lenne a megoldás? A kormány évek óta kifizeti a korházak adósságait illetve nemrég ágyakat is felszabadított. Mi kellene ahhoz hogy jobbak legyenek a viszonyok?

2020. okt. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Börtönbe jobb a kaja!
2020. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell kórházba menni. Ez a megoldás.
2020. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
ha valaki finnyás annak tényleg rossz, de kórházba nem welneszelni megy az ember. Műtétek előtt és után meg direkt kevés és könnyen emészthetőt ehetsz csak, vagy abszolút semmit
2020. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukám szerint csak a reggeli és a vacsora egyszerű, az ebéd finom.
2020. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sokáig kóstoltam: nem rossz.
2020. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk adhatnának rá több pénzt. Ha mondjuk glutén/laktóz érzékeny vagy cukorbeteg vagy, akkor kell vinned saját ennivalót, mert nem tudnak mit adni.


De szerintem első lépésként már az nagy dolog lenne, ha legalább rendelni lehetne, amit a kórházban az alkalmazottak leszerveznek (és a rendelésedbe fizetnék bele azt a pénzt, amit így számodra ehetetlen kajára költenek). Pl. elég problémás volt a cukorbeteg nagypapámnak egy hűtő nélküli szobába ebédet vinni minden hétköznap.

2020. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldön nyugaton azért finom a koszt és vendéglő minőségű mivelhogy napjára kell fizetni az étkezést 10 euró per nap a biztósító nem állja a kórházi költségnek ennek a részét.Tehát ,ha mindennap fizetek 10 eurót akkor el is várom a minőséget.
2020. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!