Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fesztiválok jövő nyàron...

A fesztiválok jövő nyàron meglesznek tartva?

Figyelt kérdés

Melyik fesztiválokra számíthatunk majd. BS és Sziget is meglesz tartva. Vagy mivel a sok külföldi nem lesz még beoltva covid ellen ezért csak a közepes és kisebb méretű fesztiválok lesznek megtartva.


Ugye a Magyar emberek 40-60%-a szerintem egyből beoltattja magát. Én is ezzel fogom kezdeni, mert elegem van már abból, hogy a munkahelyen a maszkom majd meg folyt. De nem is ez a legfőbb gond. A maradék meg nem fogja nagyon érdekelni a kormányt. Max lesznek helyek ahhol nem dolgozhatnak ezek az emberek. Pl én szakácsként dolgozok, na én a oltás nélkül tutti mehetek a halálba innen!


Szóval jövő nyáron már bőven meglehet tartani bármit. Főleg, hogy szerintem a harmadik hullám tavasszal fog majd lemenni. Ha egyáltalán lesz harmadik hullám. A nyáron meg eleve megint nem hiszem, hogy úgy fog terjedni. És még ott lesz a vakcina is.


Csak kérdés az, hogy az ME-önk nem lesz e megint álnok. Mint most nyáron, meg ugye most Szeptemberben behoztak egy teljesen felesleges korlátozást. Azt, hogy este 11 után bekell zárni a szórakozóhelyeket. Hát ez is az állnokság tettő foka volt. Mert 11 előtt nem terjed a virus, vagy mi? Akkor inkább kórlátozta volna le mondjuk 200-300 főre a létszámot. Mint pl Svájc vagy Görögország.


És akkor ha már most elvileg olyan komolyan terjed a vírus. Miért nem zárja le megint az országot ennyi erővel?!



2020. okt. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos.
2020. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk Viktor és a Fidesz csak magával bszik ki. Ha még jövő nyáron is akármennyire is korlátozni fognak minket. Mert már ígyis tutti, hogy a jobbik vagy a dk lesz megválasztva 2022-ben. De ha elbasszák a jövő nyarat is akkor esélye nem lehet a Fidesznek. Talán ha engedékenyebbek lesznek megint csak ők maradhatnak hatalmon még 4 évig!
2020. okt. 25. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Majd azért bakik a Fidesz mert nem mehetsz fesztiválozni.
2020. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehet lessz addigra vakcina.

Én akarok bulizni, de nem minden áron.

2020. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Várj egy kicsit, mindjárt megnézem a varázsgömböm.
2020. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekek, a bulizás fontos. Viszont tudjátok, hogy mi a baj? A magyar emberek sokszor nem olyanok, hogy néha buliznak, viszont ha kell vigyáznak, hanem agyba főbe mindenáron. Még nagyban tart a vírus, már most is a hülye balaton szund a fontos. Csodálkoztok, hogy szarul állunk? Én nem azt mondom, hogy nem kell szórakozni, viszont járványhelyzetben komolyan ez a fontos? Hogy 1 év múlva lehet e részegen vonaglani?
2020. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

#6 attól hogy van nagyobb probléma, a kissebbekkel is hagy foglalkozzon már az ember.


Lehet addigra vége lessz a covid fertőzésnek, tehát valid a kérdés.

2020. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!