Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy álla drog helyzet ma...

Hogy álla drog helyzet ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nagyon sok drogos van. Rengetegen használnak mindneféle tudatmódosítókat, herbált, stb-t. Az Unióban úgy tudom jó helyen állunk droghasználat terén statisztikailag, de ezek az adatok tényleg a valóságot tükrüzik? mert hogy vannak olyan elmaradott települések ahol szinte mindenki drogozik, meg vannak azok a bizonyos "zombi" drogok is amiktől szó szerint élettelen nyáladzó szörnnyé válik a használója. Vannak erről videók is fent a neten.


Na szóval a kérdésem arra irtányulna, hogy vajon ebben is csúsztat a kormányunk mint a járványügyi statisztikákkal is, vagy Magyarország tényleg olyan drogmentes boldog ország, mint ahogy a statisztikáink mutatják?



2020. okt. 26. 16:32
A kérdező szavazást indított:
Rengeteg a drogos, tuti hogy nem valósak az adatok
Nincsenek is drogosok Magyarországon, az adatok valósak és pontosak
Hadd drogozzon mindenki ahogy akar, az alkohol még veszélyesebb
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Kormány adatai közül körülbelül semmi sem valós.
2020. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nincs pontosan adat arról, hogy mennyi drogos van, senki nem tartja számon. Azok kerülnek be a statisztikákba (feltételezem), akik kapcsolatba kerülnek az EÜ-vel vagy a rendőrséggel. Putri falvakkal pedig se az EÜ se a rendőrség nem foglalkozik túlzottan (ahol jellemzően sok drogos van).
2020. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Aki füvezik, herbálozik annyit is ér! Aki nem tudja értelmes emberhez méltó elfoglaltsággal eltőlteni az életét, fejlesztenie magát, képeznie azok másokat okolnak érte. Ezek főleg liberálisok. Náluk van füves kultusz. Át kellene a társadalmat nevelni, de nagyon erős a nyugati hátszele a neoliberális eszméknek
2020. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Pontos adat nincs erről, senki sem veszi lajstromba a drogozókat, de tény hogy rengeteg van.
2020. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
#3 Mi köze van a gazdasági elveknek a kábítószerhez ? A Neoliberalizmus az egy gazdasági eszme nem társadalmi vagy politikai. Másrészt amit mondasz az alapvetően téves mivel jobboldali csoportokban is jelen van a drog, hogy mást ne mondjak a Náci hadsereg is használt drogokat, hogy doppingolja a katonáit pl metamfetamint
2020. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Én drogos vagyok de már nagyon elegem van! Soha nem tudok leszokni! Szenvedés az egész életem. Folyamatosan önmagammal vívok harcot - egy olyan küzdelmet amit soha nem nyerhetek meg. Gyűlölöm, utálom magam tiszta szívből! Volt egy életem amiben voltak azért szép dolgok is. Egyszer átélhettem egy rövid időre még a szerelmet is. Azonban ebből a göndörből már kimászni nem tudok. Az én hibám hogy ide kerültem, és egyébként egy szörnyű ember vagyok. A drogfüggőség egy pont felett nagyon nem jó buli. Azért örülök hogy itt voltam, és volt 1-2 szép pillanat is az életemben. Sokmindent megadnék azért hogy végleg elmeneküljek, és holnapra megszabaduljak a legnagyobb ellenségemtől a világon. Önmagamtól.
2020. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól.

Virágzik.

2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

#5 Az kábítózik aki nem tud tartalmas életet élni. Nincsenek sikerei, nem tudja az életből beszerezni az örömforrásokat. A drogos már a társadalom ellen fordult. Másokat hibáztat. A hibbi,neoliberális kultúra csökevénye a füvezés meg a sok designer drog, herbál, bika. A jobboldaliak cocktail bárokba járnak


A nácik is alkalmaztak drogokat. Minden hadsereg az amcsi is használ drogot a katonáinak. Semmi köze a társadalmi csoportokhoz

2020. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
A jobboldaliak is ugyanúgy narkoznak, mint bárki más. A neoliberalizmus meg még mindig közgasdasági fogalom nem társadalmi
2020. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Tulajdon képen az ellenzék viselkedését írtad le!
2020. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!