Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Orvosi Kamara iskolab...

A Magyar Orvosi Kamara iskolabezárást sürgető javaslat(csomagjának) lesz foganatja?

Figyelt kérdés

Azonnali szigorításokat követel a kormánytól a Magyar Orvosi Kamara


A Magyar Orvosi Kamara ezért felszólítja a kormányt, hogy a járvány okozta humanitárius és egészségügyi katasztrófa elkerülése érdekében mielőbb hozza meg a nemzetközi ajánlásoknak és gyakorlatnak megfelelő szigorító intézkedéseket.


Ezek EGYIK (csak az egyik a sok közül) pontja hogy azonnali iskolabezárás-digit átállás legyen a középoktban és a felső tagozaton.

Lesz a MOK-nak fogantja? (naiv vagyok ugye....)


2020. okt. 27. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Úgy ismered a diktáto...királyu...izé, miniszter elnökünket, hogy kompromisszum képes olyan esetekben, ha valaki nem ért egyet vele?
2020. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy lesz.
2020. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem, azért is írtam naiv vagyok.....


A doktorminiszter mindenhez (is)értő Főlopcsák Úr olyan módon kezeli a járványt, hogy az uniós vezetők sorban állnak a Kossuth téren a receptért.

Hát így van nem?

2020. okt. 27. 18:27
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

a tömegrendezvények engedélyezése terén jóval szigorúbb és következetesebb szabályozást szeretnének, megtartásuk esetén a maszkviselés és távolságtartás jelenleginél szigorúbb szabályozását és ellenőrzését kérik (ezzel arra utalnak, hogy ha már engedélyezik az ilyen eseményeket, akkor szerezzenek érvényt a hatóságok annak a minapi szigorításnak, hogy kötelező a maszkviselés a szabadtéri és sportrendezvényeken),


úgy látják, a vendéglátó- és szórakozóhelyek nyitvatartását és vendégszámát tovább kell korlátozni,


szerintük szükség van a járványügyi szempontból leginkább veszélyeztetettek, idősek védelmét szolgáló felhívásokra és intézkedésekre, így például a számukra biztonságosabb bevásárlást biztosító idősávok mielőbbi visszaállítására,


szeretnék, ha a 65 év feletti egészségügyi dolgozók saját döntésük szerint az ellátásból visszaléphessenek,

illetve kérik az egészségügyi dolgozók rendszeres szűrését.


Ezek a kéréseik. Látsz itt valahol olyat, hogy rendeljék el a távoktatást? Értelmezd a cikket, amit olvasol és utána tedd fel a kérdésedet.

2020. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező rosszindulatú, szándékosan félre akarta vezetni a kérdés olvasóit.
2020. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
A lepontozóknak üzenném, hogy ezt nem én találtam ki, hanem az orvosi kamara honlapjáról szedtem. Attól, hogy ti lusták vagytok tanulni és nem örültök, hogy nem lesz több távoktatás, nem kéne másokat lepontozni :)
2020. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"hogy nem lesz több távoktatás, "


Mérget vehetsz rá hogy lesz.

Egészen nyugodtan mérget vehetsz.

2020. okt. 27. 18:38
 8/15 A kérdező kommentje:

"hogy ti lusták vagytok tanulni"


A digitális oktatás és a TANULÁS mióta egymás kizáró fogalmak?

magyarázd már el.

Vannak akik teljes diplomákat szereznek , 5 év egyetemmel végig online. Ld Finnország Dánia USA stb.

2020. okt. 27. 18:39
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Dugulj már el hülye gyerek. A francért kell minden egyes nap kiírni ezt a rohadt kérdést. Nem bírod ki a suliban? És ez a jövő generációja.

Meg mondom neked a tutit: ha 100x fogod még kiírni ezt a szart, még csak azért sem lesz távoktatás. De jó, hogy nem a magad fajták döntenek az országról :)

2020. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Most akartál átb*szni minket, te szerencsétlen, és még van pofád itt magyarázni??
2020. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!