Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lenne a legjobb miniszterel...

Ki lenne a legjobb miniszterelnök jelölt az ellenzék számára?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára
Gyurcsány Ferenc
Jakab Péter
Szabó Tímea
Szél Bernadett
Fekete-Győr András
Márki-Zay Péter
Karácsony Gergely
Egyéb (kommentben kérlek fejtsétek ki)
55 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Dr.Pálinkás József,az Új világ néppárt elnöke.
2020. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
11%
Gyurcsány. Vele tuti bukás lesz az ellenzéki összefo*ás :DDD
2020. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Azert (is) ilyen gyenge az ellenzek, mert egyszeruen ninncs olyanember a magyar politikaban aki alkalmas lenne miniszterelnoknek. Akiket felsoroltal azok kozul csak Gyurcsany rendelkezik a szukseges kompetenciakkal. Sajnos ez eleg nagy baj.
2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem azért Márki-Zay vagy (akit méptatlanul kihagytam) Pálinkás József is jó eséllyen indulnának.
2020. okt. 28. 09:45
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Puzsér Róbert
2020. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Egyik se, mindegyiknek van annyi vaj a füle mögött, hogy M1-Origo-Mindenmás bármikor 1 hét alatt lejáratja a sárga földig.
2020. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%
Amíg az "ellenzéki" pártok nagy része Orbán legfőbb szövetségesének a valagát nyalja, addig tökmindegy, hogy ki a miniszterelnökjelöltjük. Olyan ez, mintha azt kellene kijelölni, hogy ki legyen az, aki átveszi jövőre a foci EB-n a kupát a magyar csapatból. Ki lehet jelölni, de minek?
2020. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Vona Gábor :(((
2020. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem a jelenlegi politikai közéletből kellene valakit kiemelni. Talán jobb lenne egy olyan politikus mint Bajnai Gordon. Jól kezelte a válságot de Gyurcsány nevével összemosták. De az igaz hogy inkább volt szakember mint miniszterelnök. De az tudni kell hogy a semmiből nem fog megjelenni a messiás. A FELSOROLTAK közül 22-ben én Márki-Zay Péterre szavaznék.
2020. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem tőkéletesen alkalmatlan mindegyik.

Schiffer András megfelelő es potens kihívoja lehetne Orbannak. Nem hiszem hogy elvállalná ezt a tarsaságot, ha fel is kérnék.

2020. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!