Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az parkolás ingyenessé tétele...

Az parkolás ingyenessé tétele mennyiben segíti a járvány elleni védekezést? Nem mintha nem örülnék neki, csak nem értem.

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha többen mennek autóval, akkor a buszon, villamoson, vonaton kevesebb ember lesz összezárva. Ebből szerintem le lehet vonni a következtetést.
2020. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Kb. semennyire
2020. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
vehetsz c-vitamint abból a pénzből.
2020. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Könnyebben el tudod intézni az ügyeidet, nem kell 5 percet sem sétálnod az ingyenes parkolótól a zsúfolt utcán a tömegben. Ez lenne az elmélet, na de a valóságban azért ez elég furcsa.

Na meg amilyen zsugori a magyar nép, legalább örüljenek neki amit meg tudnak spórolni a parkdíjon.

2020. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
főleg, ha normális napon meg tud az ember állni ott, ahol kell, míg most meg majd csak 4 utcával arrébb fog találni :D
2020. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
A mentősnek nem kell a parkolóórát keresgélnie amikor kiszáll egy Covid gyanúshoz.
2020. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os, szerintem a mentőautónak eddig sem kellett fizetnie a parkolásért. Vagy csak ironizálsz?
2020. nov. 3. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Jaj ne, már megint?? Tavasszal a munkahelyen környékén egyetlen utcában se volt hely. Szívtam rendesen minden nap. Ezzel inkább azt ösztönzik, hogy mászkáljanak az emberek, mert nem azok parkoltak ott, akik egyébként is ott dolgoznak, máskor is ott van dolguk.
2020. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

mert nem azok parkoltak ott, akik egyébként is ott dolgoznak, máskor is ott van dolguk."



Hát ki más parkolt volna oda? Nyilván az parkol egy adott helyre akinek ott van dolga.

2020. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ott legalább egy ideig nem nyúznak.
2020. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!