Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beszélhetünk végre nemzetközi...

Fortissima Finguss kérdése:

Beszélhetünk végre nemzetközi vírus-járvány összeesküvésről? Vagy még mindig nem?

Figyelt kérdés
Most már olyan sok ellentmondás és hazudozás merült fel nemzetközi szinten, továbbá felmerül a biológiai fegyver bevetése is, mert uge a Kínai kormány is ezt állítja, meg még sokan mások is....Mi még mindig ott cammogunk hogy februárba támadt a vírus, nyáron szabadsága ment, most megint visszajött. Focimeccsen nem támad, kocsmában támad, persze csak akkor ha nem eszel, mert akkor a vírus illedelmesen félrenéz. A teljesen használhatatlan orvosi maszkoktól megijed a vírus...Ez egy olyan influenza melyet AIDS és ebola elleni gyógyszerekkel kell kezelni, alkalmatlan terápiával pl. lélegeztető gépekkel ölik meg a betegeket? Orvosi források szerint 86% nem ébred fel+ 7% egy éven belül meghal... és fojtathatnánk vég nélkül vég nélkül ..Szóval most már kimondható vagy még mindig úgy kell tenni mintha semmit sem vennénk észre??

2020. nov. 6. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Ozoljanak, nincsitt kérem semmi látnivaló, pláne összeesküvés
Igen összeesküvés gyakorlat van, ami jól látható tapintható
18 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

"Ez egy olyan influenza melyet AIDS és ebola elleni gyógyszerekkel kell kezelni, alkalmatlan terápiával pl. lélegeztető gépekkel ölik meg a betegeket?"


Most hagyd abba, mielőtt jobban hülyét csinálsz magadból. Kevered a szezont a fazonnal.

2020. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen. A lélegeztető gép eleve csak arra jó hogy kinyírja a beteget. Ezek lélegeztetésére a túlnyomásos levegő nem alkalmas, oxigén dús viszont megfelelne, mégsem kap senki oxigént hanem túlnyomásos levegővel nyírják ki a tüdejét, tehát a cél egyértelmű.
2020. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Aki egy kicsit is képes gondolkodni, és nem nyal be kritika nélkül mindent, az tisztában van vele, hogy a hivatalos verzióból kb. annyi igaz, hogy létezik koronavírus. Semmi másban nem lehetünk biztosak.
2020. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
A hármasnál van a pont. A vírus következményeiből alig lehet valamit megerősíteni, viszont cáfolni sem lehet biztosan.
2020. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%
Én tisztában vagyok vele, hogy hivatalos forrásból semmit sem szabad elhinni. Ezért is kértem hónapokon át többször, hogy valaki írjon már egy nevet aki megkapta. A médiából ömlenek a számok sehol egy név. Itt is zéró darab nevet sikerült leírni félév alatt, tehát ennyit arról találtunk egy valódi fertőzöttet. Mostanáig zérót sikerült.
2020. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
#5 Talán mert a név személyes adat, amivel könnyen vissza lehet élni. Én tudnék mondani két nevet is az ismerőseim közül akik belehaltak, viszont nem teszem mert nem publikus nevet közzé tenni.
2020. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tessék, ilyen EBOLA elleni gyógyszerrel ölik meg a betegeket, ami kicsit segít de valószínűleg csak kicsit...még a betegek sem bíznak benne: Milyen vírus az amelyben benne vannak az AIDS és EBOLA vírusszekvenciái? Tud ilyet a természet??
2020. nov. 6. 20:00
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
#5 Én is mondhatnám, hogy egy nevet sem tudok aki AIDS-es, ettől függetlenül tudom hogy létezik.
2020. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Én ismerek olyat, akit pozitívan teszteltek, de ez nem jelenti azt, hogy megkapta, mert a tesztek megbízhatósága is kétséges.
2020. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Tessék:

"Koronavírus-fertőzésben meghalt egy 50 éves román férfi, aki visszautasította, hogy a remdesivir nevű gyógyszerrel kezeljék, mert azt mondta, nem akarja, hogy az orvosok rajta kísérletezzenek – írja a Transindex a Szabad Európa Rádió nyomán.


A férfi szombat délután halt meg a temesvári Victor Babeș járványkórházban. Több mint egy hete került kórházba, a súlyos állapota ellenére az orvosok gyógyszeres kezelést javasoltak, de azt ő nem fogadta el. Az intézményt vezető Cristian Oancea szerint a férfit meg lehetett volna menteni, ha időben megkapta volna a gyógyszert.


A remdesivir egy eredetileg az ebola ellen kifejlesztett gyógyszer, a koronavírus elleni hatásosságáról voltak ellentmondásos információk, de ez lett az első gyógyszer, amelyet engedélyeztek az EU-ban a COVID-19 betegség kezelésére, méghozzá gyorsított eljárással. Legutóbb Dél-Koreából érkeztek róla ígéretes eredmények.

Kapcsolódó"

2020. nov. 6. 20:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!